Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Rajono valdžia investuoja į  kaimą - bendruomeninės veiklos stiprinimui  skyrė 16 tūkst.794 eurus.


Kaip skelbiama Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje, rajone iš viso veikia  42 bendruomeninės organizacijos, taigi jei visos jos būtų pretendavusios į šiuos pinigus, būtų gavusios maždaug po 400 eurų "į rankas".
Sakykime, kad bendruomenę vienija 100 gyventojų.Taigi, padalinus tuos varganus 400 eurų kiekvienam gyventojui, vienam žmogui tenka 4 eurai.
Čia šiaip matematika, tačiau, matyt, prieš rengdamos projektus, bendruomenės pasveria visus "už" ir "prieš", o galutinis rezultatas - iš 42 bendruomeninių organizacijų savivaldybei projektus pateikė 16-ka.
Gal ir gerai, kad kai kurios bendruomeninės organizacijos tingi "cackintis"  dėl kelių šimtų eurų - kitoms pinigų dėl to lieka daugiau. O ir Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje paviešinta informacija apie paskirstytas lėšas atrodo solidžiau. Štai, Kurklių miestelio bendruomenei skirti 1 tūkst.25 Eur, o Troškūnų bendruomenei - 1 tūkst.108 Eur...
Ko gero, niekas nežino, kiek realiai reikėtų išleisti pinigų, kad bent viena bendruomeninė organizacija taptų kaip reikiant stipri. Bet gal ne tai yra esminis dalykas? Gal svarbiau ne kiekybė, o kokybė?
Tad paževelkime, kas šiandien aktualu Anykščių rajono žmonėms, kurie savivaldybei rašo projektus.
Šiemet Anykščių rajono savivaldybei pateiktų bendruomeninių organizacijų projektų analizė rodo, kad žmonės labiausiai pasiilgę...stebuklų ir šviesos. Štai, Troškūnų bendruomenė įgyvendins projektą "Kalėdų žvaigždė", Anykščių naujų vėjų bendruomenės projektas vadinsis "Šviečiantis parkas", o Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos bendruomenės projektas -  "Lai šviečia mokyklos langai", Kavarsko centrinės bendruomenės projektas - "Papuoškime Kavarsko miestą Kalėdoms".
Visiems čia paminėtiems projektams bus išleista per 5 tūkst. eurų, tačiau abejoju, ar už tokius pinigus pavyks sukurti įspūdingą kalėdinį vaizdinį.Išeitis viena - Kalėdų rezidencija šiemet būtina paskelbti visą Anykščių rajoną, šiam projektui skirti solidų finansavimą ir neduoti peno internetiniam komentatoriams tyčiotis iš blogai atrodančios Kavarsko eglės. Be to, projektų pavadinimai savivaldybei aiškiai sufleruoja, kad žmonėms reikia daugiau šviesos, tad būtina šį rudenį skirti didesnį dėmesį ir finansavimą rajono kaimų gatvių apšvietimui.

 Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  Visa straipsni galetu barzdyla idet o dabar tik nuotrupas ikelia o kartais isvis keliu eiluciu straipsnis buna. Nyksciai geresnius straipsnius paraso ir informacija issamesne.

  Prieš mėnesį
 • Klaidinanti info

  Nuoroda

  Tai yra ne savivaldybės pinigai, o nepanaudoti valstybės pinigai tų žmonių, kurie niekam neskyrė 2 procentų savo paramos pajamų.Tai ir yra bendruomenių žmonių pinigai, kuriios skirsto per savivaldybes tiesiog taip papraščiau.

  Prieš mėnesį
 • Bertha

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>  cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  A fotkėje kartais ne arabų teroristo marmuzė?

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: Karamba Bliamba ! Nuoroda

  Tikrai panasus barzda apauges

  Prieš mėnesį