Kokį įspūdį paliko Anykščių miesto šventė?

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Antradienį Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis dalyvavo pasitarime dėl oro kokybės gerinimo švietimo įstaigų vidaus patalpose.


Šį mėnesį Anykščių rajono savivaldybės administracija yra paskelbusi viešąjį pirkimą vėdinimo - kondicionavimo sistemos įrengimui dalyje Anykščių Jono Biliūno gimnazijos klasių.

 Priminsime, kad šį pavasarį dėl Lietuvoje paskelbto karantino moksleiviai mokėsi nuotoliniu būdu ir šiais mokslo metais į klases nebesugrįžo.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Patarėjas

  Nuoroda

  Teisinga investicija į turto būklės pagerinimą. Įrengtas tuščias klases vėliau gimnazija galės nuomotį įvairiems seminarams ar politiniams partijų susibūrimams, tai užsidirbdama savo biudžetui papildomų pajamų. Ligoninė taip pat dalį patalpų nuomoja.

  Prieš 2 savaičių
 • ???

  Nuoroda

  Taigi sėdi storosios ir ką daro???

  Prieš 3 savaičių
 • Obana!

  Nuoroda

  Maniau, kad čia Biliūno, o pasirodo kad bezdalių mokykla...

  Prieš 3 savaičių