Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)

Antradienį Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis dalyvavo pasitarime dėl oro kokybės gerinimo švietimo įstaigų vidaus patalpose.


Šį mėnesį Anykščių rajono savivaldybės administracija yra paskelbusi viešąjį pirkimą vėdinimo - kondicionavimo sistemos įrengimui dalyje Anykščių Jono Biliūno gimnazijos klasių.

 Priminsime, kad šį pavasarį dėl Lietuvoje paskelbto karantino moksleiviai mokėsi nuotoliniu būdu ir šiais mokslo metais į klases nebesugrįžo.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Patarėjas

  Nuoroda

  Teisinga investicija į turto būklės pagerinimą. Įrengtas tuščias klases vėliau gimnazija galės nuomotį įvairiems seminarams ar politiniams partijų susibūrimams, tai užsidirbdama savo biudžetui papildomų pajamų. Ligoninė taip pat dalį patalpų nuomoja.

  Prieš 6 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Taigi sėdi storosios ir ką daro???

  Prieš 6 mėnesių
 • Obana!

  Nuoroda

  Maniau, kad čia Biliūno, o pasirodo kad bezdalių mokykla...

  Prieš 6 mėnesių