Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (4)

Liepos 14 dieną apie 10.30 val. vyrui (g. 1967 m.) priklausančiame garaže, esančiame Troškūnų seniūnijoje,rastas savadarbis aparatas naminės degtinės gamybai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Policija tikrai nebedirba savo darbo...žolė ...miltelei pilni anykščiai

  Prieš 6 mėnesių
 • Patarimas

  Nuoroda

  Geriau užsiimkit kelių gaideliais ,nes laksto po Vilniaus ,taikos gatves tikrinkit besibüriuojantî jaunimeli prie j,Baliūno papėdės ,prie slėnio ,su jais kalbėkit apie źoles žala ,ir t,t. O kad radot kažkokį aparateli nu ir kas ,ar čia nusikaltimas ? Durniu laivas kur tikrai problema tai nemato ,,,o čia prisikabino.

  Prieš 6 mėnesių
 • Neaišku

  Nuoroda

  Kas ten žino kaip buvo. Rašoma, kad rado savadarbį aparatą. Bet juk neužtiko gaminant samagoną. O gal žmogus tą apartą taip laikė pasidėjęs, gal jis koks racionalizatorius, gal tuo aparatu norėjo dezinfekcinį skystį gaminti ir dalinti už dyką troškūniečiams. Gal tą žmogelį reiktų apdovanoti, o ne bausti.O gal tas žmogus aparatą rado ir pasiėmė, o policija pas jį surado? Ateityje reikėtų skelbti informaciją tikslesnę, aiškesnę.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Taigi nagingas vyras tas troškūnietis, jei sugebėjo pasigaminti krūminės varymo aparatą. Šiaip tai dažniausiai tolimų reisų vairuotojai gamyklinius aparatus atveža Lietuvon iš Rusijos. Ten parduotuvėse tokių aparatų laisvai galima pirkti, atseit, tai vandens destiliavimo įrenginys. Ale geriau nerizikuoti, geriau nusipirkti valstybinės, nors ji ir brangoka.

  Prieš 6 mėnesių
 • jns

  Nuoroda

  turiu vaiku gamybos aparata sodins ,kards uz prievarta ar ne

  Prieš 6 mėnesių