Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Vienas iš festivalio "Devilstone" ir mini festivalio - stovyklos "Popskull" organizatorių Vaidas Voronavičius atskleidė, kokiais gatvės meno kūriniais "velniai" svajoja papuošti Anykščius.


"Norime daugiau Mural Art Anykščiuose. Ir padarysime, nes norime kurti gražius dalykus Anykščiuose. Norime ant Anykščių Vyno gamyklos sienos nupiešti storą diedą girtuoklį su daug daug katinų. Norime nupiešti smagų personažą gaudantį barškuolę.Norime nupiešti kosminius laivus ir robotus.Norime visą tai daryti su pačiais geriausiais, garsiais, kviestiniais menininkais iš užsienio", - "Anykštos" feisbuko paskyroje rašė V.Voronavičius.
Anot V.Voronavičiaus,"visais laikais buvo, yra ir bus negatyvių, blogų žmonių. Kurie kovoja ne UŽ kažką, bet PRIEŠ kažką. Jiems nepatinka naujovės, jie dažniausiai prisidengia abejotinomis vertybėmis, kurias atsineša iš idealizuotos praeities, jiems nepatinka ateitis ir jie nori, kad būtų taip kaip kažkada buvo. Bet koks naujas reiškinys visuomenėje yra pasitinkamas buku priešiškumu. Tokių žmonių yra visur."

 V.Vornavičius kartu su komanda  žada  kurti ir daryti "fainus, gražius ir įdomius dalykus Anykščiuose."
"Puikiai suprantu, kad gaidys gali patikti, nepatikti. Viskas su tuo yra gerai. Visi mes žmonės, visi turime savo nuomonę", - apie Anykščių miesto centre nupieštą gaidį, kuris iki šiol kursto aistras, pasisakė V.Voronavičius.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Šėrikas

  Nuoroda

  Kaime kiaulydžių sienų yra, tegul velniai ten piešia kiek širdis geidžia.

  Prieš 2 savaičių
 • Neramu

  Nuoroda

  Ar Anykščiai turi šeimininka ? Nes toks ispūdis ,kad kas netingi tas ir valdo ,kas ka nori ,tas ta daro ! Geda Mere Obelevičiau ! Kad toj sienoj neatsidurtu ir tamstos įvaizdis .... tada kas ?

  Prieš 3 savaičių
 • Nuoroda

  Nesityčiok p. Voronavičiau, juk menininkus išlaiko mokesčių mokėtojai , o daugiausiu mokesčių sumoka alkoholio pramonė, t.y jus išlaikytinius

  Prieš 3 savaičių
 • Tujen

  atsakymas į: Nuoroda

  Išsigandai kad savo atvaizdą pamatysi ant gamyklos sienos?

  Prieš 3 savaičių
 • Ai - atsakas

  Nuoroda

  Prie ko čia davatkos ir miesto šventė ? Jus patys esate velnių davatkai ,dar vadinami šėtono šlovintojai . Garbinate kvaišalais , išsidarkymais , porno scenomis , dar vaikams demonstruojate visokias šlykštynes . Jums rūpi ne miesto gerbūvis o pinigai , kuriais uškyšate - paperkate valdininkus.

  Prieš 3 savaičių
 • Pieškit

  Nuoroda

  kuo daugiau visur pieškit, bet vaizduokit teisingai. Pavyzdžiui, reikia nupieįt ne tik pijokus, bet ir pašalpinių gaują, veltėdžius, biurokratus darmajedus. Dar nupieškit smirdančius bomžus, kurie kaip į darbą ateina pasėdėti kasdien prie Laisvės paminklo. Nrpsamirškit ir plaštakių-laisvo elgesio mergužėlių. Gal tuščių sienų Anykščiuos pakaks užterlioti.

  Prieš 3 savaičių
 • Visi

  Nuoroda

  Anykščius puosia,puoselėja,o vienas velnio pasiuntinys juos nori visai subjaurot,vienas nespresk uz visus,ant savęs tatuiruokis ir dziaukis tokiom nesamonem!!!

  Prieš 3 savaičių
 • Ai

  Nuoroda

  Vis geriau negu žiūrėti į baise seina o šitos senos davatkos vis vien kažkada nebe bus joms niekas ne tinka o kai miesto šventė būna tai nu nafik jau geriau velniu festas negu šita senu bobuliu miesto šventė

  Prieš 3 savaičių
 • Na jau

  Nuoroda

  Na tikrai iš didelio rašto,baigia išeiti iš krašto. To betrūko ,kad kažkoks prašalaitis pradėtų miestą terlioti. Pieškit ką tik norit , bet savo kieme. Negi rajono vadovai ir čia sutiks? Pramerkit akis pagaliau.

  Prieš 3 savaičių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Ar iš festivalio didelių pajamų palieka Voronavičius pinigų labdarai, ar pagelbėja skurstančią šeimą, nuperka ligoniui vaistų? Jeigu tu nori integruotis į Anykščių bendruomenę, užsiimk tokiais dalykais, o ne sienų terliojimu

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau