Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Karolio Širvinsko vardo premijos steigėja Aldona Širvinskienė, premijos laureatai Romas Varevičius, Irena Petrauskaitė, Algirdas Gogelis.
Balandžio 28 d. Turgelių vidurinėje mokykloje (Šalčininkų r.) vyko XXII Rytų Lietuvos literatų susitikimas iš ciklo „Gimtosiomis literatų pėdomis...“. Poetai iš Varėnos, Elektrėnų, Nemenčinės, Šalčininkų, Vilniaus, Ukmergės, Anykščių varžėsi dėl Karolio Širvinsko vardo premijos. Visą laišką skaitykite www.anyksta.lt rubrikoje "Laiškai"

Balandžio 28 d. Turgelių vidurinėje mokykloje (Šalčininkų r.) vyko XXII Rytų Lietuvos literatų susitikimas iš ciklo „Gimtosiomis literatų pėdomis...“. Poetai iš Varėnos, Elektrėnų, Nemenčinės, Šalčininkų, Vilniaus, Ukmergės, Anykščių varžėsi dėl Karolio Širvinsko vardo premijos. Šio konkurso laureatu tapo Romas Varevičius iš Šalčininkų. Gausi literatūros sostinės atstovų – anykštėnų delegacija taip pat neliko nepastebėta. Režisierius Algirdas Gogelis pelnė antrąją vietą. Trečiąją vietą laimėjo poetė iš Vilniaus -  Irena Petrauskaitė.Apie tai parašė Anykščių rajono literatų klubo „Marčiupys“ koordinatorė Rita Tulušienė http://www.anyksta.lt/index.php?open=list&skiltis=41

Pasak R.Tulušienės, literatai vaikščiojo  po Turgelių apylinkes, apsilankė Turgelių Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje,  Vilniaus universiteto rektoriaus Simono Malevskio kapą bei Kobilinskių koplyčią senose Turgelių kapinėse. Pasak ekskursijos vadovo istoriko Antano Lesio, Turgeliai –  lyg Bermudų trikampis. Čia gyvena trijų tautybių žmonės: lietuviai, lenkai ir rusai. Literatus draugiškai sutiko įvairiatautė bendruomenė: rusaitė lietuviškai pasakojo krašto istoriją, lenkų tautybės berniukai deklamavo Salomėjos Nėries eiles, o Vladislovos Šylobrit vadovaujamas vietos folkloro ansamblis „Turgelianka“ dovanojo gerą nuotaiką.

 

 

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta