Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Paskelbti 14-ojo floristinių kilimų konkurso nugalėtojai.


Floristinkių kilimų C grupėje trečioji vieta skirta Viešintų bendruomenės floristinei kompozicijai, antroji vieta - Vilniaus paslaugų ir mokymo centrui, o pirmoji - Anykščių rajono Burbiškio kaimo bendruomenės floristiniam kilimui.
Floristinių kilimų B grupėje trečiąją vietą užėmė Cistinių kaimo bendruomenė, antra liko Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių skyrius, pirmoji vieta atiteko Anykščių socialinės globos namų floristiniam kilimui.
Floristinių kilimų A grupėje ketvirtoji vieta skirta Mažeikių rajono klubui "Mano namai", trečioji vieta - Skiemonių seniūnijos Katlėrių kaimo bendruomenei, antroji vieta atiteko latviams iš Sarkanų seniūnijos, Maduonos regiono, o pirmoji - Telšių rajono Mitkaičių kaimo bendruomenei.

 

Labiausiai konkurso temą atspindintį floristinį kilimą nupynė Katlėrių kaimo bendruomenė.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Audėja

  Nuoroda

  Kiekvienas savitai gražus....

  Prieš 6 dienas
 • Pasipiktinusi dalyvė

  Nuoroda

  R TEISINGA? VILNIAUS PROFEXINIO RENGIMO CENTRO KOMANDA KŪRĖ KOMPOZICIJĄ. IR TOS PAČIOS MOKYKLOS NET DVI MOKYTOJOS DIRBO VERTINIMO KOMIIJOJOJE

  Prieš savaitę
 • Organizatoriai

  atsakymas į: Pasipiktinusi dalyvė Nuoroda

  Už tai jiems kaip dalyviams ir kaip teisėjams ir sumokėta. Kas iš Vilniaus tik "sausai" dalyvautų ir teisėjautų . Jums reika pasidžiaugti , kad galėjote pasirodyti. Kitais metais susitarsime iš anksto kokio prizo galite tikėtis.

  Prieš savaitę
 • Jorė

  Nuoroda

  Nesuprantu vertinimo. Tiksliau už ką buvo skirta 2 vieta latvijos kilimui. Gražios tik gėlės, bet jos neaprūpintos vandeniu, nedera spalviškai ir išdėstymas gėlių be ryšio

  Prieš savaitę
 • Ats.

  atsakymas į: Jorė Nuoroda

  Kai užaugsi suprasi arba neberūpės :)

  Prieš savaitę
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Keista kad metai iš metų vertinimo komisijos yra ponas S. Obelevičius ir Sudeikienė. Ar daugiau Anykščiuose nėra išmanančių apie floristiką?

  Prieš savaitę
 • Roberta

  Nuoroda

  Labai daug kas džiaugėsi su darbu, kuriame buvo pavaizduotas medis . Aš taip pat tikėjausi, kad jis bus tarp prizininkų. Deja... Niekur nerandu kriterijų, pagal ką buvo vertinami darbai

  Prieš savaitę
 • nika

  Nuoroda

  O ką meras išmano apie kilimus? Manau kad nieko

  Prieš savaitę
 • Elena

  Nuoroda

  Serga , meras serga visi sake , ligonineje karantinuojas , o pasirodo sveikas kaip ridikas su didziausiu apetitu kirto prie paminklo pusrycius .

  Prieš savaitę
 • Janina

  atsakymas į: Elena Nuoroda

  Taigi ar nežinai, kad nuo vakr darban atėjo. Viską gerai savi daktarai sutvarkė ir dar neoficialų pasitarimą surengė gydymo vietoj. Tai va pršom gerbti ir mylėti kaip save patį (-ią) milite.

  Prieš savaitę