Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras ypač vaizdžiai ir poetiškai papasakojo apie tai, kaip praėjusį savaitgalį Klaipėdoje, Jūros šventėje, sekėsi pristatinėti Anykščius.


"Klaipėdiečiai ir šventės svečiai, lyg Baltijos bangos, vis plaukė ir plaukė pasisemti informacijos apie Anykščių lankytinus objektus ir susiplanuoti savo kelionę artimiausiai savaitei", - skelbia Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jo

  Nuoroda

  Botanikas nemokamai apseklintu ???

  Prieš savaitę
 • anykštėnė

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Bet iš kur Anykščiuose tokių debilų komentatorių yra? Gyvenime lyg ir nesusitinki

  Prieš savaitę
 • Antanas

  Nuoroda

  Šaunuoliai Informacijos centro darbuotojai !!!

  Prieš savaitę
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  Savivaldybė dosniai parėmė savo įstaigos veiklą. Tai panašu iš šios informacijos, kad įdėta biudžeto ''investicija" atsipirks - pradės plaukti iš vakarų Lietuvos vietiniai ir gal vakarų Europos turistais pasimėgauti Anykščių šilelio gamta, Siauruko paveldo kelionėmis ir geradario verslininko SPA centro paslaugomis.

  Prieš savaitę