Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Pramogų ir sporto centras „Kalita“ – tai viena populiariausių pramogų vietų Anykščiuose, skirta šeimoms, draugams, giminaičiams ar kolegoms. Kalitos kalnas iki šiol garsėja savo ekstremaliu atrakcionu – rogučių trasa, kuri primena linksmuosius kalnelius bei veikia ištisus metus.

 

Iki šiol Pramogų ir sporto centro „Kalita“ lankytojai galėjo aktyviai leisti laiką rogučių trasoje, puikiai įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje, lenktyniavo vaikiškame autodrome ir žaidė su mini-ekskavatoriumi VOLVO, kasdami ir statydami iš smėlio svajonių pilis. O nuo šiol jau galėsite išmėginti ilgai lauktą, naują nusileidimų su padangomis atrakcioną! Ši nauja pramoga skirta tiek mažiems, tiek dideliems, norintiems išbandyti savo drąsą, prisiminti vaikystę ar tiesiog smagiai praleisti laiką.

Šį sezoną tai jau ne pirma naujiena ant Kalitos kalno. Vasaros pradžioje pramogų ir sporto centras pristatė Virtualios realybės atrakcioną – manevringą, sinchroniškai su vaizdu judančią sėdimą platformą dviems asmenims su virtualios realybės akiniais. Šis atrakcionas jau spėjo patraukti daugelio Kalitos kalno lankytojų dėmesį.

Pramogų centras savo lankytojus taip pat aktyviai kviečia atsikvėpti, pailsėti ir pasistiprinti gėrimais, ir užkandžiais šalia esančioje užkandinėje ar įsigyti suvenyrų su Anykščių atributika. Užkandinėje naujai įrengtas žaidimų kampelis neleis nuobodžiauti net patiems mažiausiems pramogų centro lankytojams.

Pramogų ir sporto centras „Kalita“ kviečia visus išbandyti naują nusileidimų su padangomis trasą ir patirti nepakartojamus nuotykius bei įspūdžius. Tai puiki vieta visai šeimai ir gerų emocijų bei adrenalino užtaisas Jūsų atostogoms!

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Donce,

  Nuoroda

  Plėtojasi biudžetinis turizmas Anykščiuose. Kažkas naujo, tiksliau -seno, kaip tarybiniais laikais

  Prieš savaitę
 • Apie skirtumus

  Nuoroda

  Kodėl anykštėnams viskas visada blogai? O iš kiyur atvykusiems viskas gerai? Gal laikas į save pažiūrėti?

  Prieš savaitę
 • Aha

  atsakymas į: Apie skirtumus Nuoroda

  Kol svečiuojiesi arba tik laiką praleidi kaip laikino apsistojimo vieyoje tai ir yra gerai. Pabandykite įsidarbinti atvykę į tarnybą ar į biudžetinę įstaigą specialistu.... pabandykite atvykę kurti paslaugų verslą ir pamatysite bei pajausite tai ko nelinkima net priešui.

  Prieš savaitę
 • Turistas

  Nuoroda

  Kada buvo Valstybinės komisijos patikra ir pripažinimo tinkamama eksploatuoti išvada pasirašyta. Ar yra šitame atidaromame objekte toks dokumentas viešai matomoje lankytojams vidtone? Ar čia tik merui su pavaduotoju leista išbandyti iki oficialaus, paslaugų pirkėjams skirto atidarymo?
  Kokia draudimo kompanija draudžia šioje pramogų trasoje centro veiklą?

  Prieš savaitę
 • Super

  Nuoroda

  Kažkur Latvijoje leidausi, patiko. Puiku, mere, taip ir toliau.

  Prieš savaitę
 • vietos verslas

  atsakymas į: Super Nuoroda

  ES ir Vyriausybė savivaldybėms rekomenduoja tokias paslaugas perduoti administruoti privačiam verslui arba nevyriausybinėms organizacijoms. Anykščių savivaldybė remeia tik savo valdomą turizmo ir pramogų verslą, nekurdama pridėtinės vertės ir nemažindama valdžios įtakos, nedarant konkurencijos nepriklausomo verslo vystymuisi savivaldybės teritorijoje.

  Prieš savaitę
 • Blyn

  atsakymas į: vietos verslas Nuoroda

  Tai kas trukdė nepriklausomam verslui padaryti tokią pramogą?

  Prieš savaitę
 • Blynui

  atsakymas į: Blyn Nuoroda

  Taigi yra pas Dilį jau seniai tokia pramoga.

  Prieš savaitę
 • Pilietis

  atsakymas į: vietos verslas Nuoroda

  Tik nereikia lia lia. Jeigu už roges sumoku savivaldybei, tai nekuriama pridėtinė vertė, o jei verslininkui - kuriama. O man atrodo, kad atvirkščiai. Jeigu sumoku savivaldybei, tie pinigai man ir grįžta, nes savivaldybė juos išleidžia visuomenės poreikiams, o jeigu sumoku verslininkui, mano pinigų grįš maža dalelytė, nes už juos verslininkas atostogaus Karibuose ir sumokės dalelytę nuo nuslėptų mokesčių valstybei.

  Prieš savaitę
 • valstietis

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  panašu, kad esi biudžetine pelė ir nieko nesupranti apie privatų verslą, bei jo sukuriamą naudą. Tupi ant aruodo ir dar paėdusi apš.. visą tūrinį.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau