Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Šiandien, penktadienį, liepos 31-ąją, Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmų teisėja Zita Gavėnienė paskelbė nuosprendį Troškūnų klebono Sauliaus Filipavičiaus byloje. Klebonas pripažintas kaltu pagal du iš trijų bylos epizodų, jam skirta piniginė bauda.

 

S.Filipavičius nuteistas už aplaidų parapijos buhalterijos tvarkymą bei už aplaidų ūkininko ūkio buhalterijos tvarkymą. Kaltinimas dėl neteisėtos finansinės veiklos - paskolų suteikimo - atmestas.

Kunigui skirta 80 MGL dydžio arba 3012 eurų bauda.

Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmų sprendimas per 20 dienų gali būti apskųstas aukštesnės instancijos teismui. Išklausęs nuosprendį, S.Filipavičius žurnalistams sakė, jog, be abejonės, jį skųsiąs.

Plačiau - ,,Anykštoje“

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Iš toliau

  Nuoroda

  Kai vestuvėms ,suknelei,fotografui ,gėlėms ,dekoracijoms ir IV,smulkmenom išmetami pinigai ,tai neskaičiuojat ir nedejuojat kad fotografas lupa per daug ,kad muzikantai ar dj nulupa ar kokiam limuzinui sumokant ,bet Bažnyčiai už paslaugas sumokėjus ,dejuojat ,tiesiog gėda ! Neikit tada į bažnyčią o jums gal tik gražioms nuotraukoms pasidaryti ? Keistas mąstymas.

  Prieš 3 dienas
 • "Garbintojams"...

  Nuoroda

  Na ir tamsuoliai,na ir siaurų pažiūrų kunigo "mylėtojai "ir garbintojai!Nustokit viešai nusikalbėti apie kunigo "nekaltumą".Garbinkit jį savo namuose,pasikabinę jo "abrazdėlį",remkit jį pinigais ar net savo turtu-tai jūsų pasirinkimas!Tačiau neužmirškit,jog turi egzistuoti ir TEISINGUMAS!

  Prieš 6 dienas
 • ULBA

  Nuoroda

  Patyrusi teisėja Zita Gavėnienė priimdama nuosprendi manau klaidos nepadarė,ta patvirtins ir aukštesnieji teismai,nebent sugrieštins.Taigi gerbemos Troškunu krašto davatkos gal laikas reikalauti pakeisti kuniga.Juk nusikaltelis,teistas kunigas kuris vadavauja tikintiesems ir bažnyčiai nekaip skamba.

  Prieš savaitę
 • Nežinau

  Nuoroda

  Kaip šis kunigas ir negaliu spręst jo problemų,bet dauguma kunigų tapo nebe tokie dvasingi ir nuoširdūs, o tik lobsta iš žmonių aukojamų lėšų,atseit bažnyčiai? Didelėm sumom ima vokeliuose už laidotuves,už ligonių aplankymą,už krikštynas,vestuves.Lupa už metines nuo kiekvieno užsakymo mišioms,o sugrūda visus į vienas mišias.Dar prigalvojo Motinos,arba Tėvo dienai už mirusius surašyt vardus ir į vokelį įdėt - aišku ko.Per mišias su lėkštelėm renka pinigėlius.Jei neduodi atrodai ne kaip lyg turėtum kiekvienas mišias susimokėt.Manau reikia patiems šventumo ir labiau tarnaut žmonėms ir Dievui,jei iš pašaukimo.

  Prieš savaitę
 • Davatkai

  atsakymas į: Nežinau Nuoroda

  Niekas prievarta neprašo iš tavęs pinigų. Laisvė nori aukoji nori ne. Tik nepamiršk kad dvasininkija turi iš kažko išgyveni, bažnycia išlaikyti. Kai ateini į pamaldas nori kad žvakės degtu, elektra sviestu, svaru būtų, gražu dar paremontuota. Ne iš oro viskas atsiranda, viskas kainuoja.

  Prieš savaitę
 • Nesvaik

  atsakymas į: Davatkai Nuoroda

  Visais laikais žvakės degdavo bažnyčiose,ne karvę kainuoja!
  O šiais laikais kunigai važinėja su prabangiais automobiliais.Be to savivaldybės finansiškai paremia.Nėra čia ko kunigui užsiimti bizniu.Nepuošia ir tai,jkad medžiotojas.Vienas Dievo įsakymas- nežudyk.Nekelia pasitikėjimo toks kunigas,nes girdėjau kalbant,kad kažkur jo vaikas yra.Dar gal išlys ne viena nuodėmė.

  Prieš savaitę
 • vos nenugriuvau

  Nuoroda

  išgirdusi vos nenugriuvau, kai žurnalistė teisėjos dviprasmiškai paklausė JUK TEISIATE SAVO KRAŠTO KUNIGĄ.Kaip peilis per širdį, dieve, kaip apmaudu, tiek žmogus padarė dėl savo krašto.

  Prieš savaitę
 • Nekaltas Saulius !

  Nuoroda

  Nieko jis nekaltas ,prikėlė Troškūnus iš griuvėsių ,reikia tik džiaugtis tokiu klebonu ! Sekmes klebone ,mes mylim ir gerbiam jus !

  Prieš savaitę
 • Jo

  Nuoroda

  Atėjo laikas kaip režimas kunigus teisia ,zauru?? Prie ruso buvo rojus ??

  Prieš savaitę
 • Tvaju m

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  O tu dunduk gyvenai prie ruso? Jeigu būtum gyvenęs tai žinotum, kad prie ruso kunigus šaudė ir skandino eketėse, o iš bažnyčių darydavo sandelius ir gamyklas.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau