Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Tavo galva - kaip kompiuteris.
- Protinga?
- Ne, kvadratinė.

Komentaras

Tiesiog:„Prie tokių odontologijos paslaugų kainų ir darbo užmokesčių santykių, regionuose tuoj visi būsim bedančiai"

Komentuoti
Tautvilio UŽOS nuotr.

Yra toks prekinis ženklas ,,vištiena kitaip“. Geras ženklas. Beveik kaip braškių skonio morkų sultys... Arba kaip ,,tarybinė dešra“. ,,Vištiena kitaip“ turėtų suponuoti mintį, kad šiaip vištiena yra blogai, bet kitokia vištiena jau lyg ir nieko. Valgoma. Tarybinę ,,šlapianką“, po ,,du dvim už kilą“, lapnojom, bet ne dėl to, kad ji buvo skani, o todėl, jog alternatyvų nebuvo...

 

Anykščių eksmeras Kęstutis Tubis pavasarį į ,,Anykštos“ redakciją atsivedė Artūrą Zuoką, Remigijų Žemaitaitį ir Artūrą Paulauską. A.Zuokas žurnalistams pranešė - ,,Kęstutis mūsų kandidatas į Seimą. Mes juo pasitikime“. Praėjo šiek tiek laiko ir K.Tubis jau ne ,,zuokininkas’’, o vienas iš ,,bebrų“. Ir Gedimino Kirkilo ,,bebrai“, pasirodo, juo pasitiki. Ir dar kažkokia trečia politinė jėga juo pasitiki. Pats K.Tubis man šitai sakė, tik tos jėgos neįvardijo. Žodžiu, nors persiplėšk: ir gražūs pas save kviečia, ir protingi...

A.Zuokas, nors tos naujosios partijos pirmininkas yra R.Žemaitaitis, yra kaip ir liberalas. Žodžiu, naujame partiniame darinyje braškių skonio ar bent kvapo dar kiek yra. ,,Nabettačiau“ - K.Tubio migravimas nuo Lietuvos liberalų sąjūdžio iki Lietuvos socialdemokratų darbo partijos jau yra visiška ,,vištiena kitaip“. Anykščių eksmero politinės pažiūros tiek iškristalizuotos, tokios aiškios ir skaidrios, kad jų jau niekas nepajėgs įžiūrėti. Net ir pats kandidatas.

Moraliai patogiausia buvo K.Tubiui į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje kandidatuoti kaip nepriklausomam politikui. Politinė kampanija būtų lengva - keiki visus valdžioje esančius, sąmokslo teorijomis kaltini. Juolab kad fizinės pagalbos, t.y. darbo rankų, K.Tubis nebūtų sulaukęs nei iš ,,zuokininkų“, nei iš ,,bebrų“ sulauks. Neturi šios partijos Anykščių rajone struktūrų. O K.Tubis, atvirkščiai, turi subūręs jį remiančių asmenų grupę, kuriems visai nesvarbu, kokia bus partijos vėliava, svarbi tik kandidato asmenybė.

Buvusiam Anykščių rajono merui partinis užnugaris reikalingas dėl dviejų priežasčių - nereiks pačiam sukti smegenų dėl popierių pildymo ir nereiks pinigais rūpintis. Rinkimų be pinigų nepadarysi, o kaip kartą K.Tubiui baigėsi rėmėjų paieškos - visi žinome. Žodžiu, K.Tubis yra lyg krepšininkas, kuris ieškojosi geriausio kontrakto ir pasirinko klubą, pasiūliusį geriausias sąlygas.

Ir viskas, žvelgiant iš K.Tubio pusės, yra ,,ok“. Na taip, jo asmeniniu prekiniu ženklu tampa braškių skonio, vyšnių kvapo morkų sultys. Tačiau vyriškis šito ir neslepia. Nugalėtojų niekas neteis. Pralaimėjusių - juo labiau...

Bet va partijos, kurios geidžia K.Tubio, tai jau ne ,,tarybinės dešrelės“, net ne grindų ,,plintusas“...

Droviai pripažinsiu, kad net aš esu apakęs.

Visos šios "rievės" - šeštadienio "Anykštoje". Portale anyksta.lt visas tekstas spausdinamas nebus.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • m.

  Nuoroda

  p. Tubis jau sennai nuejes nuo politiniu intrigu,o p.Smigelskui vaidenasi.Turetum pasidometi ka nuveike p Obelevicius per tiek kadenciju, kodel Anyksciu raj. tapo nustekentu rajjonu ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Vairuotojas

  Nuoroda

  Kur ančiuko Donaldo komentaras Juozo vardu?

  Prieš 3 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Visa straipsni idet galetum

  Prieš 3 mėnesių
 • nepartinė

  Nuoroda

  Puikus straipsnis, atskleidė Tubio, kaip žmogaus ir politiko menkystę. Dėjęsis liberalu, šliejęsis prie tremtinių (dalis jų tikrai už Tubį balsavo), galop nuėjo pas tuos, kurių ideologai žudė partizanus ir trėmė lietuvius į Sibirą. Manau, kad rinkėjai įvertins Tubio kaip kandidato ignoravimu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Dėdulė

  Nuoroda

  Tu čia paišydamas neprimink maniškiui nuodėmių. Kas čia blogo, kad prieš penkerius metus metė savo partnerius ir pabėgo pas mentą. Ir postą turėjo, ir kregždutė bananais kvepėjo. Dabar tai gandriena ir svirpliais labai paduoda, turbūt dabartiniai partnioriai smagiai ant sprando užsėdo

  Prieš 3 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Balsavau už Kęstutį ir dabar balsuočiau, bet kai pagalvoji, kad jis papildys seimo senų ideologinių komunistų gretas, net nupurto nuo minties.

  Prieš 3 mėnesių
 • Lietuva

  Nuoroda

  Žurnalistai yra patys didžiausi intrigų kūrėjai, mūsų tautoje, nes per intrigas SĄNTVARKA turtus užsigyveno ir niekas už tai, nebaude.. Žurnalistai mūsų tautoje visų galų meistrai jie ir, bankininkai ir ekonomistai-daktarai ir įvairaus plauko mokytojai tik atsakomybės jie jokios neneša už parašytas mintis... Nei moralinės, nei turtinės-kitaip tariant intrigų kūrėjai, kuriems viskas leista.

  Prieš 3 mėnesių
 • Kaip sakoma

  Nuoroda

  Kuda podatsa?...komu otdasa?....

  Prieš 4 mėnesių
 • Dar vienas vinis

  Nuoroda

  Yra žemuogių skonio prezervatyvai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigis o dabar ,,

  Nuoroda

  Dešra su,,,,,60 %.mesos ,ot gardumėlis ,su priedais ir su dirbtiniais riebalais. ar ne ? tai ne tos tarybinės kur buvo gryna mėsyte su 100% mėsos .

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau