Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Tavo galva - kaip kompiuteris.
- Protinga?
- Ne, kvadratinė.

Komentaras

Tiesiog:„Prie tokių odontologijos paslaugų kainų ir darbo užmokesčių santykių, regionuose tuoj visi būsim bedančiai"

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • aišku

  Nuoroda

  kas ką mėgsta. Vieni pilkumą kiti ryškiau,o man tai šimet niūri aplinka ir tiek,bet ir iš kitų žmonių tą patį girdėjau per šventę.

  Prieš 4 mėnesių
 • išsidavei

  atsakymas į: aišku Nuoroda

  Kai kam ir Minedas patinka. Svarbu su kuo bendrauji. Mano draugų tarpe rusiškų matrioškų spalvų mėgėjų nerasta. Solidu - tai ir gražu.

  Prieš 4 mėnesių
 • Filomena G.

  Nuoroda

  Daug keliauju po Lietuvą, nes dėl COVID-o negalima kitur išvykti. Kuo nustebino Anykščiai - puikus ir stilingi gėlynai. Jurbarkas ir Anykščiai - dvi vietos kur verta pastebėti, kaip gėlės pritampa, o ne gadina miesto vaizdą. Rekomenduoju.

  Prieš 4 mėnesių
 • 65'×1000

  Nuoroda

  Naujos, savivaldybės įrengtos, pramogų paslaugų trasos atidarymas vyko tik su VIP komisija ir savialdybės administracijos bei savivaldybės įstaigų atstovais, savame šeimos, draugų ir bendradarbių rate, taip kaip ir skelbiama pranešime spaudai apie Kalitos pramogų centro paskirtį.

  Prieš 4 mėnesių
 • Netiesa

  atsakymas į: 65'×1000 Nuoroda

  Iš kažkur, kažkaip visiškai netikėtai net prieš 9 ryto (šiaip kalnas dirba tink nuo 10) atsirado seimūnas Tomylinas su trim vaikais, bet be žmonos...., na, jis labai „siekia” tapti anykštėnu. Visi sėkmingai išbandė atrakcijas. Tad priėmė net komisija, bet ir Seimas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Trąsa tiek daug kainavo? Nesamonė. Reikia Labirintų parko direktoriaus Dilio paklaust iš kur tokia kaina.

  Prieš 4 mėnesių
 • xxxx

  Nuoroda

  kokia valdžia toks ir miesto veidas...

  Prieš 4 mėnesių
 • Anykštienė

  Nuoroda

  O gi apie gėles!Nuvažiuokit į kurortinią Palangą pamatysit kaip pasipuošęs miestas.Kaip visur gražu tiesiog įspūdinga jaučiasi kad pasipuošęs miestas.Kiekvienais metais ir Anykščiai gražiai atrodė o šiemet nuliūdusios spalvos. O prie kulturnamio kur tos gėles apvaliuose "pilkučiais"žmonės vadina-- mėgsta ant kapų sodinti.Tokia mano nuomonė .Važiavau pro Kėdainius ten išpuošta gražiausiai gėlynai!!!Liūdnas miestas!

  Prieš 4 mėnesių