Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

 „Sodra“ ketvirtadienį pradeda mokėti valdžios pavasarį pažadėtas 200 eurų vienkartines išmokas pensininkams ir neįgaliesiems. Pinigai iki mėnesio pabaigos pasieks apie 900 tūkst. žmonių, kuriems bus išmokėta 182 mln. eurų.

 

Kaip BNS sakė „Sodros“ Komunikacijos skyriaus atstovė Malgožata Kozič, lėšos bus mokamos kartu su įprastomis pensijomis, tačiau nebūtinai tą pačią dieną, kaip iki šiol.

„Išmokos gavėjus gali pasiekti kitomis nei įprasta dienomis. Didžioji dalis pensijų gavėjų išmokų į sąskaitas sulauks anksčiau nei įprastai, nuo rugpjūčio 6-osios, dalis įprastą mokėjimo dieną. Maža dalis gavėjų išmokas gaus viena diena vėliau negu įprastai“, – BNS nurodė ji.

Jei žmogus gauna pensiją į banko sąskaitą, pervedimo laikas priklausys nuo konkretaus banko ir regiono. Pensijas gaunantiems į namus pinigai bus atnešti nuo rugpjūčio 10 iki 26 dienos, šiuo laiku jas bus galima atsiimti ir pašte.

„Vienkartinės išmokos pasieks gavėjų sąskaitas tą pačią dieną, kaip ir periodiniai mokėjimai, tačiau kitu pervedimu, kadangi tai atskira išmokų rūšis“, – sakė M. Kozič.

M. Kozič sakė, kad „Sodrai” nereikėjo papildomų žmogiškųjų ar techninių resursų 200 eurų išmokų mokėjimui, tačiau reikėjo laiko.

Pasak M. Kozič, išmokėti išmokas birželį nebuvo galimybių, nes valdžiai apsisprendus dėl vienkartinės išmokos „Sodra” jau turėjo sąrašą užsakymų – ir iš anksto suplanuotų, ir naujų.

Anot jos, sutartis su rangovais buvo pasirašyta birželio 26-ąją, o programinė įranga buvo sukurta, testuojama ir paruošta per mažiau nei penkias savaites – keliomis savaitėmis greičiau nei įprastai.

Vyriausybės siūlymui išmokėti 200 eurų vienkartines išmokas socialiai pažeidžiamoms grupėms Seimas pritarė gegužės pradžioje. Valdantieji teigė, kad tai paskatins vartojimą bei iš dalies kompensuos rizikos grupės žmonių per karantiną patirtus finansinius praradimus.

Premjeras Saulius Skvernelis yra sakęs, kad rizikos grupės žmonės dėl apribojimų negalėjo gyventi įprasto gyvenimo.

Prezidentas Gitanas Nausėda siūlė paramą išmokėti anksčiau nei vasaros pabaigoje. Prezidentas taip pat pripažino, kad valdančiųjų numatyta išmokų skyrimo data „praktiškai visiškai papuola prie rinkimų slenksčio“.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kodėl nebeduoda prezidento pažadetu padidinimo , kaip sakė pridės po 3 eurus ir išmokes nuo metų pradžios liepos mėnesį už pusmetį ,tiems kurie turi stažą ,bet kažkur su gegutės pasibaigimu kukuoti - nutylo nutylo liko tik pažadas.

  Prieš mėnesį
 • Pensininke

  Nuoroda

  Nors viena valdizia su prezidentu mato ir padeda pensininkams,o konservai buvo pagatavi atimt paskutinius pinigelius,aciu jiems,uz vakstiecius.

  Prieš mėnesį
 • cha

  Nuoroda

  Taigi vaikams net po 120 Eurų pravedė,mat vaikai daugiau pajamų gauna negu pencininkai.Vaikams ''visko mažiau reikia" ir tėvai be darbo liko.O pencininkai nabagai,ypač dirbantys.

  Prieš mėnesį
 • jooo

  Nuoroda

  Prasideda pensininkų pirkimas. Įdomu ar valstiečiai tai pateiks vrk kaip pinigus išleistus valstiečių reklamai?

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Dėkui valstiečiams ir kitiems prijaučiantiems už pakišą.

  Prieš mėnesį
 • dirbanti

  Nuoroda

  Labai įdomu, ką jau pensininkai prarado?- į darbą eiti nereikia, pensijos nenutrūko, prastovose nebuvo, mažamečių vaikų neaugina. Taip kad prarado tik eilini vizitą pas šeimos gydytoją( face to face). Vartojiškumas nuguls į kojinę, taupymui. Mokėkite tiems,kurie tikrai nukentėjo dėl karantino- tiems, kurie augino vaikus, buvo prastovose, arba neteko darbo pandemijos metu. O dabar tik reklama prieš rinkimus, netiesioginis balsų pirkimas- ir kitaip čia tikrai nepavadinsi. Ir ko tada kaikurios institucijos gaudo kitas institucijas už kyšių ėmimą ar papirkinėjimus, jei tai vyksta akivaizdžiai ir visa tauta tam "katutėm" ploja. Šaunuoliai, oi kokie jus šaunuoliai-" mūsų" išrinktieji.

  Prieš mėnesį