Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti


Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotą respublikinį mokyklų edukacinių erdvių konkursą kas dvejus metus organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

 

Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius tarp ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, skleisti gerąją patirtį.

Nacionalinė vertinimo komisija vietose apžiūrėjusi II konkurso etapui pasiūlytas geriausiai tvarkomas mokyklų edukacines erdves, vadovaudamasi Mokyklų edukacinių erdvių konkurso vertinimo kriterijais išrinko nugalėtojus, tarp kurių pateko dvi Anykščių rajono savivaldybės mokyklos (konkurse dalyvavo 80 mokyklų): A kategorijoje (mokyklos, bent kartą laimėjusios konkursą) – Traupio pagrindinė mokykla, kuri nugalėtoja tampa jau trečią kartą ir B kategorijoje (mokyklos, dalyvaujančios pirmą kartą) – Anykščių A. Baranausko pagrindinė mokykla.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų kategorijoje, nors ir nepateko tarp nugalėtojų, savo sukurtas edukacines erdves mažiesiems puikiai pristatė Anykščių vaikų lopšelis-darželis ,,Žiogelis“.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • savivaldybės leidimai

  Nuoroda

  Tvarkausi kaip savam kieme .Ką norių ta statau, tą įsirenginėju.
  A.Baranausko pagrindinė mokykla – valstybinė mokykla. Jai yra nustatytos higienos normos , kuriu jį privalo laikytis . Kieme įsirengė kompleksą sūpynių ar jos turi sertifikuota leidimą , ar galima jas eksploatuoti. ( ne vienas vaikas buvo užgautas ir sužalotas). Dabar įsirengė šį taką , vaikai juk vaikščios basi . Ar ištirtas smėlis, akmenis ,bevaikščiojant galima ir įsivaryti rakštį . Kas atsakys –auklėtojos, valytojos .
  Turėtu atsakyti valstybinės mokyklos Direktorė ir davusios leidimą savivaldybės atsakingos institucijos.

  Prieš mėnesį
 • Sveikinu

  Nuoroda

  Suokiau, suokiau...

  Prieš mėnesį
 • Buvusi

  Nuoroda

  Traupyje ten tiek visko pridaryta, kad, manau, pagal edukacines erdves jie neturi lygių Lietuvoje.

  Prieš mėnesį
 • Nu tai

  atsakymas į: Buvusi Nuoroda

  Galėtų iš visos Lietuvos važiuoti moksliaiviai į mūsų mero, biologijos mokytojo pamokas. Tai ben pagal pašaukimą žmogus turėtų pilną užsiėmimą ir kiek žinių perduoti galėtų.

  Prieš mėnesį