Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Liepą posėdžiavusi Anykščių rajono taryba priėmė Valdo Trinkūno dovaną - tris šalia UAB ,,Anykščių kvarcas“ teritorijos esančius žemės sklypus.Verslininkas net neslėpė, kad ši dovana -daugiau iš išskaičiavimo. Šalia dovanojamų sklypų V.Trinkūnas planuoja gyvenamųjų namų kvartalo statybas, todėl tikisi, kad dovanotuose žemės sklypuose savivaldybė greičiau pradės įrenginėti reikalingą infrastruktūrą. ,,Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie verslininko V.Trinkūno dovaną Anykščių rajono savivaldybei.

 

Juozas RATAUTAS, anykštėnas:

- Panašu, kad Valdas Trinkūnas bus pirmasis kandidatas kitų metų rajono Garbės piliečio vardui. Geranoriškai atiduoti žemę ir taip padidinti rajono teritoriją valdiškomis naudmenomis - tai ne dovana knygomis ar monospektaklio parodymas tėviškėje. Dėl žemės istorijoje kildavo karai, brolis pakeldavo ranką prieš brolį, o ginčų nesugebėdavo išspręsti netgi teismai... Tad šis verslininko dosnumo aktas yra išskirtinis ir turi įeiti į Anykščių istoriją.

Taip atrodo iš šalies. O kaip iš tikrųjų? Kadangi nedalyvavau derybose žemės klausimu, neprieinu prie archyvų ir nesiklausau slaptų pokalbių, todėl negaliu pasakyti - keistas šis sandoris ar ne. Ne taip jau retai valdžios žingsniai logikiškai nepaaiškinami!

Paprastai suinteresuotos pusės elgiasi taip: vienas fizinis ar juridinis asmuo parduoda, o kitas - perka daiktą, paslaugą ar nekilnojamą turtą. Šįkart kitaip. Kaip - vienas Dievas težino...

Blogiausias scenarijus būtų, jei verslininkas atsikrato nereikalingo, nemažai rūpesčių keliančio objekto, o savivaldybė tą naštą prisiima mokesčių mokėtojų sąskaita. Įtariu, kad kai kurios sutarties sąlygos yra įslaptintos ir žinomos tik šalims.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alesionka,

  Nuoroda

  tavo komentarų jau virš 10. Betgi iki 30 dar toli- aktyviau mąstyk ir rašyk, o tai neviršysi savo paties rekordo.

  Prieš mėnesį
 • Aha, tiksliai!

  atsakymas į: Alesionka, Nuoroda

  Kiek daug dėmesio skirta Alesionkai. Jo vietoje aš visiems padovanočiau štai ką : https://www.youtube.com/watch?v=NGorjBVag0I

  Prieš mėnesį
 • Manyčiau,

  Nuoroda

  Nekorektiška dėti realybės neatitinkančią nuotrauką, senai buvusio ir daug metų išvyto į penciją buvusio sodros viršinikėlio , darytą jo darbo kabinete, gal prieš 10 metų, dėkit šį senelį jo kolektyvinio sodelio pievutės ir morkų fone, juk tokia dabar šio „visažinio” dieduko realybė, ar ne taip.

  Prieš mėnesį
 • Ww

  atsakymas į: Manyčiau, Nuoroda

  Baikit vieną kartą, bjauru kaip

  Prieš mėnesį
 • Angelė pragaro merga!

  atsakymas į: Manyčiau, Nuoroda

  Žiūrėsim kokia bus Alesionkos nuotrauka, Gal geriau be jos... Apsivemsiu!

  Prieš mėnesį
 • ai, ai jai

  atsakymas į: Angelė pragaro merga! Nuoroda

  tik neviduriuok į kelnes

  Prieš mėnesį
 • A ne?

  atsakymas į: Angelė pragaro merga! Nuoroda

  Tai kad tu jau dabar apsivėmęs ir netgi apsi...ęs. Nu vien žo smirdi! :(

  Prieš mėnesį
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Manyčiau, Nuoroda

  Tvirta buvusio vakdininko ranka dar norėtų kam antausį vožt :), bet nepasiekia, tai nors laikraštyje parodoma ....

  Prieš mėnesį
 • Ats,žemutiniam komentr.

  Nuoroda

  Žinoma ,kad DEBILAI ,jei leidžia ateit tokiems į valdžia ! Negi nesimato ,kad debilai ?

  Prieš mėnesį
 • Nu ku Cia bepasakysi ?

  Nuoroda

  Kad verslininkas "išpiso" musu merui botanikui protą ir durnam aišku, bet kodėl rajono gyventojai mokės (iš biudžeto) verslininko sklypų komunikacijoms diegti ir už kuriuos "Trinke" gaus milijoninį pelną - protu nesuvokiama ?
  Negi Anykščių miesto gyventojai tokie debilai yra ?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau