Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ūkinis muilas vien tik savo išvaizda užmuša bakterijas.

Komentaras

Jurgis Ladiga:„Šimtu procentų už! Kiekvieną kartą, matydamas tą vietą, kur Albinas žvejodavo, prisimenu šį nuostabų žmogų."

Komentuoti

Rugpjūčio 7 - 8 dienomis Anykščiuose, Anykščių šilelio glūdumoje, pirmą kartą vyksta minifestivalis-stovyklavietė "Popskull".


Po to, kai koronaviruso pandemija galutinai sugriovė liepą Dainuvos slėnyje turėjusį įvyktį tradicinį festivalį "Devilstone", kažko panašaus iš jo organizatorių buvo galima tikėtis. Pandemijos gniaužtams kiek atsilaivinus paaiškėjo, kad asociacija "ALT events" Anykščių jokiu būdu apleisti neketina.
Apie "Popskull" pirmoji pranešė "Anykšta". Tai, kad Anykščiuose vyks dar vienas festivalis, paaiškėjo po liepą Anykščių rajono savivaldybėje vykusio Kultūros tarybos posėdžio. Tiesa, net ir paviešinus apie naują renginį, jo organizatoriai iki paskutinės minutės išliko paslaptingi. Jokių apie naująjį festivalį komentarų ir pranešimų spaudai, jokių kvietimų žiniasklaidai, kas iki tol būdavo įprasta festivaliuose "Devilstone".
"Anykšta" minfestivalyje-stovykloje "Popskull" apsilankė šeštadienio vakarą. Iki reginio vietos, kuri įsikūrusi stovyklavietėje "3 kilometras", kaip ir dauguma jo dalyvių, apie 3 kilometrus nuo miesto kulniavome pėsčiomis.Stovyklavietę taip pat buvo galima pasiekti Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro traukinuku, paspirtukais, dviračiais.
Kepinant beveik 30 laipsnių karščiui, minifestivalio-stovyklos Popskull" teritorija buvo tiesiog ideali, nea šalia vinguriuoja Šventosios upė. Organizatoriams pavyko sukurti kažką panašaus, ką jie jau buvo padarę festivalyje "Devilstone".Galima sakyti, kad į stovyklavietę "3 kilometras" buvo perkelta populiarioji "Barbablue" scena...
Į pirmą kartą vykstantį "Popskull" festivalį buvo parduotas ribotas bilietų skaičius - jame buvo laukiama iki 700 - 800 žiūrovų. Kadangi renginyje lankėmės šeštadienio vakarą, kiek jų čia susirinko realiai, pasakyti sunku, tačiau pirminiais skaičiavimais, galėjo atvykti tikrai ne vienas šimtas. Anykštėnų renginyje buvo matyti vos vienas kitas.
Minifestivalio teritorijoje prekiaujama alumi (3,5 Eur už 0,5l), burgeriais (7,5 Eur) - maisto ir gėrimų pasirinkimas nėra itin platus.
Minifestivalyje pasirodys 12 alternatyvios muzikos atlikėjų iš Lietuvos.Tarp labiausiai žinomų vardų -  "Solo Ansamblis", "Jauti", "Egomašina" ir kt. Dar vienoje improvizuotoje scenoje šį savaitgalį plokšteles suka žinomi šalies DJ"ai(Zakmina, Amora Lamor ir kt.)
Minifestivaliui-stovyklai "Popskull" Anykščių rajono savivaldybė skyrė 1 tūkst.600 Eur paramą. Skirtingai nei į festivalį "Devilstone", organizatoriai anykštėnams šį kartą bilietams jokių nuolaidų netaikė.

 

Plačiau - antradienio laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  duok dieve, kad tik viruso neužvežtų

  Prieš mėnesį
 • Džiaugsmas Marijonai

  Nuoroda

  Šiaulių apygardos teismas ketvirtadienį patenkino šnipinėjimu kaltinamo buvusio politiko Algirdo Paleckio prašymą ir sušvelnino jam taikomos kardomosios priemonės – intensyvios priežiūros – sąlygas.

  Prieš mėnesį
 • BGK

  atsakymas į: Džiaugsmas Marijonai Nuoroda

  Prie ko čia velniai, marijona ir peleckiokas. Panaudojus netinkamai pašalpą, suminkštėja smegenys, ar ne?

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Organizatoriai turėjo sumokėti savivaldybei, o ne savivaldybė jiems... Kažkas čia negero

  Prieš mėnesį
 • Zenonas N.

  Nuoroda

  Jooo... Anykštėnų (bent jau pažįstamų - gal jaunimo ir buvo?) nesimatė. Tik aš su Vytu, Vidmantas, kuris fotografavo ir.... nebent Robertas aprašęs minifestą, bet matyt jo nemačiau... Netgi apskritai įvairiausiuose festivaliuose matytų veidų vos vienas kitas... O dar penktadienį ant scenos buvo iš Anykščių kilusi Lina, koncertuojanti su grupe iš Vilniaus. Tai buvo vakaro jėga!

  Prieš mėnesį
 • galvoju

  Nuoroda

  už menką pašelpimą turėjo manau atsilyginti kvietimais. nes iš savo kišenės vargu ar butų lankesi. Čia Anykščiai.

  Prieš mėnesį
 • Pastaba

  atsakymas į: galvoju Nuoroda

  Galvok sau, kam čia taip savo galvos skaysmą ant kitų galvų kelii?

  Prieš mėnesį
 • kiek paeaidimu

  Nuoroda

  kur protokolai kur tvarka

  Prieš mėnesį
 • Tai jeigu visa "Anykšta" nukialiavo į festivalį, tai gal ir neetatinis bendradarbis, dažnas publikacijų pašnekovas, anykštėnas, kuris save Juozu prisistato, taip pat buvo nukulniavęs įvertinti savivaldybės skirtosios paramos panaudojimo fakto. Jis gi savo patirtimi kuruoti ir kontroliuoti kultūrunius renginius rajone vis dar nepralenkiamas, nebend tik paskiausias mero patarėjas su kalėdine rezidencija bus plačiau prasisukęs.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau