Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Buvęs Anykščių rajono meras, į Seimą po socialdarbiečių vėliava kandidatuojantis Kęstutis Tubis "Anykštai" sakė, jog kol kas neatskleis savo rinkimų štabo sudėties, nes bijo persekiojimo.

 

"Koks buvo persekiojimas po rinkimų. Panašu į gretimą valstybę. /.../Jie visi nukentėjo, dalis neteko darbo vietų. Negalvojau, kad po 30-ies nepriklausomybės metų taip gali vykti. Negalvojau, kad toks gali būti elgesys su žmonėmis. Kai aš buvau meras, iš mano pusės nebuvo jokio spaudimo. O dabar totalus spaudimas, mobingas, persekiojimas, ignoravimas." - pyko K.Tubis.

Jis kol kas atskleidė tik vieną bendražygio pavardę - atstovu rinkimams bus Raimondas Razmislavičius. R.Razmislavičius, kaip ir K.Tubis, skirtingais metais vadovavo Anykščių rajono policijos komisariatui.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Judita26

  Nuoroda

  Labai keistai atrodo kai prie dabartinės valdžios savivaldybėje nuolat trūksta specialistu. O kai mera buvo K. Tubis to nesigirdėjo apie tokius didelius trūkumus specialistu.

  Prieš 2 savaičių
 • "Kai aš mažas buvau..."

  Nuoroda

  ".Kai aš buvau meras, iš mano pusės nebuvo jokio spaudimo". Buvo diskriminacija- pagal amžių: visus pensininkus- lLAUK! IŠskyrus mane, ar- ne? Tad ko dabar ožiu bliauti ir vėl prieš rinkimus su visais gatvėje brolauti, dar blynus kieme kepti? Esi pats pensininkas- sėdėk namie. Tarpe džiovintų grybų... KAM TU REIKALINGAS?("Antis")

  Prieš mėnesį
 • savaime suprantama

  Nuoroda

  kad nusikaltelis vagis bijo persekiojimo ! Jo visus veiksmus ir dabar kontroliuoja LR STT

  Prieš mėnesį
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Tai pigus rinkiminis triukas, atseit mane skriaudžia visi, galėkite. Patikėčiau, jeigu tai nebūtų policijos generolas. Kiek jis pats žmonių yra nukriaudęss, atleidęs iš darbo, todėl šitas triukas nepraeis. Neturi šansų šitas žmogus rinkimuose jokių.

  Prieš mėnesį
 • Faktas

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Niekas jam generolo nedavė. Šiek tik per nešvarus.

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  Nuoroda

  prieš kelis metus, A.Gervinskui išėjus iš komunalinio ūkio renovacijos vadovo pareigų (kažkas panašaus) buvo skelbtas konkursas į jo vietą. . Kadangi buvo tokio darbo patirties pasiskambinau pažįstamiems į komunalkę ir paklausiau kas, kaip, kada. Atsakymas buvo tiesus - net nesistenk, , kandidatas iš Jonavos laimės, veltui gaiši laiką. Na ir nesistengiau. Reziumė - laimėjo kandidatas iš Jonavos (po to buvęs net L.E.P. komunalkės vadovas). Apie giminystės ryšius su gerb. persekiuojamuoju net nesiplėsim. Verkia puodas, kad katilas juodas.

  Prieš mėnesį
 • Blyn

  Nuoroda

  Pilnatis. Kas persekioja? Dvasios ar stt?

  Prieš mėnesį
 • Tūbį į kalėjimą reikia

  atsakymas į: Blyn Nuoroda

  Taip ir buvo, visi žinojome. LYGIAI TAS PATS BUVO SU GAISRINĖS VADU.

  Prieš mėnesį
 • Danutė

  Nuoroda

  Kokios kiaulės akis turi turėti Tubis, pats išėdęs iš darbo dešimtis žmonių, kaltinti tuo dabartinę valdžią. Dabartinio Mero vietoje dabar kaip šluočiau visus Tubio sąrašo žmones iš darbo, o su Razmislavičiaus sauga nutraukčiau sutartį. Tada kaltinimai pasiteisintų

  Prieš mėnesį
 • Kunigunda

  Nuoroda

  Ale vat man įdomu... Keli komentatoriai pasikars, jei ims K.Tubie ir teismą bei rinkimus į Seimą laimės,a ? :)

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau