Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

Dieninės užuolaidos klasikiniame interjere – įprastas pasirinkimas, kuriuo tikriausiai mažai ką nustebintume. Kur kas rečiau šios langų uždangos naudojamos modernioje aplinkoje. Nepaisant to, kad šis derinys kai kuriems gali pasirodyti neįprastas, rezultatas gali maloniai nustebinti. Jau seniai žavitės modernaus stiliaus interjeru ir planuojate jo idėjas pritaikyti savo namuose? Tuomet jums gali praversti keletas patarimų, susijusių su dieninių užuolaidų pasirinkimu ir derinimu.

 

Pagrindiniai šio stiliaus bruožai

Modernus interjero stilius pasižymi paprastumu, ypač tiksliomis formomis, dažniausiai naudojamomis šviesiomis ir neutraliomis spalvomis. Kiekviena detalė jame itin gerai apgalvota, kas leidžia sukurti „švarios“ erdvės pojūtį. Kuriant modernų įvaizdį nevengiama panaudoti įvairių geometrinių formų, tokių kaip kvadratai, apskritimai ar stačiakampiai. Tiek baldų, tiek kitų interjero detalių paviršiai yra švarūs, neturi jokių įmantrių dekoracijų ar detalių.

Funkcionalumas – neatsiejama modernaus stiliaus dalis. Šį kriterijų kuo puikiausiai atitinka ir dieninės užuolaidos internetu. Visų pirma, jos apsaugo nuo ryškių saulės spindulių, leisdamos sukurti subtilų kambario apšvietimą. Antra – lengvo audinio langų uždangos suteikia patalpai daugiau privatumo. Iš vidinės pusės jos yra gerai permatomos, tačiau iš išorės – ne. Todėl galima laisvai mėgautis vaizdu pro langą ir nesijaudinti dėl nepageidaujamo aplinkinių dėmesio.

Modernus interjeras pakankamai dažnai siejamas su ryškiais kontrastais. Įprastai tam pasitelkiamos dvi spalvos – balta ir juoda. Pirmoji dominuoja fone, o antroji naudojama akcentams. Šiems puikiai tinka ir kiti ryškūs tonai, pavyzdžiui, geltoni arba raudoni. Modernizmo idėjų įkvėptoje aplinkoje gali būti daug abstrakcijų ir asimetrijos: tai jai suteikia vizualinio patrauklumo.

Tinkamiausi dieninių užuolaidų audiniai

Šio stiliaus interjere tinka pačių įvairiausių audinių dieninės užuolaidos internetu. Vienas iš pavyzdžių – organza. Tai plonas, permatomas audinys iš šilko, viskozės arba sintetinio pluošto (poliesterio, nailono), pasižymintis standžiu drobiniu pynimu. Jis gali būti blizgus arba matinis. Tiek vienas, tiek kitas variantas puikiai dera prie modernaus įvaizdžio. Jei norisi daugiau išskirtinumo, galima rinktis minimalistiniais raštais dekoruotas organzos dienines užuolaidas.

Kitas populiarus pasirinkimas – langų uždangos iš poliesterio. Šis sintetinis audinys yra atsparus trinčiai, beveik nesiglamžo, nesugeria drėgmės ir itin greitai džiūsta. Iš jo pasiūtos langų uždangos gali būti pačių įvairiausių spalvų ir raštų. Tai suteikia labai plačias pasirinkimo galimybes.

Skirtingų langų uždangų derinimas

Dienines užuolaidas moderniame interjere galima naudoti kartu su kitomis langų uždangomis. Tai gali būti naktinės užuolaidos, roletai, žaliuzės ir netgi romanetės. Siekiant išlaikyti stilistinį vientisumą, rekomenduojama rinktis kuo lygesnius audinius. Ne ką mažiau šiuo atveju svarbi ir spalvų harmonija. Bene universaliausias pasirinkimas baltos langų uždangos. Jos leidžia sukurti ir išlaikyti nepriekaištingą estetiką.

Dieninių užuolaidų priežiūra

Norint išlaikyti patrauklią užuolaidų išvaizdą ir ilgaamžiškumą, svarbu jas tinkamai prižiūrėti, t. y. valyti bent vieną ar du kartus per metus. Jei namuose gyvena itin alergiški žmonės arba laikomi augintiniai, tai gali reikėti daryti ir dažniau.

Dieninės užuolaidos, priklausomai nuo jų audinio, įprastai būna skalbiamos rankomis arba automatiniu būdu, pasirinkus tausojantį režimą ir švelnias skalbimo priemones. Prieš tai jas rekomenduojama gerai išpurtyti, taip pašalinant didelę susikaupusių dulkių dalį. Jei skalbiamos itin gležno audinio langų uždangos, jas patariama įdėti į specialų maišą. Išskalbtos užuolaidos gali būti džiovinamos gryname ore arba kambaryje, taip pat – iš karto kabinamos ant lango.

Dieninės užuolaidos internetu gali tapti skoninga modernaus įvaizdžio detale. Kurkite sau patinkantį interjerą pasitelkdami patrauklias, praktiškas langų uždangas ir mėgaukitės išpuoselėta savo namų aplinka.

Užsakymo Nr. 802