Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

Tęsiant tradicijas nuo 2011 metų Utenos apskrities policija ir šiais metais „Gėrio sergėtojo" apdovanojimu nori pagerbti pilietį už atliktą humanišką misiją, narsų poelgį, pilietinę pareigą dėl kitų visuomenės narių saugumo ar nusikalstamų užkardymo.

Siekiant tinkamai įvertinti siūlomus kandidatus, prašome pateikti trumpą jų biografiją ir nuopelno aprašymą. Apdovanojimui negali būti teikiami asmenys teisti už tyčinius nusikaltimus.

Teikimus prašome siųsti iki rugsėjo 25 dienos Utenos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui el. paštu utenosvpk@policija.lt.

Šių metų spalio mėnesį labiausiai nusipelniusiam visuomenės nariui bus įteiktas „Gėrio sergėtojo" apdovanojimas.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Eltu bis

  Nuoroda

  ,,,, siūlyti reikia savų bendruomenė narius, dėl kurių gyvenime vyksta teigiami pakyčiai. Anoniminių komentatorių diskusija virsta "paukščių turgumi" - visi čiulba be tikslo. Siūlyti reikia, pastebėsite savo kaimynus, savo bendradarbius.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vincui

  Nuoroda

  Jūs ne taip suprantate. Man visiškai vienodi ar Sigutis, ar Kęstas- jie man nieko blogo nepadarė. Aš kritikuoju savivaldybės sprendimus, visų pirma, tuos, kurie priešingi anykštėnų interesams ar diskriminuoja juos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vincas

  Nuoroda

  Siūlau Juozui už pastovų lojimą pasikeitus valdžiai, nes gal Tūbys buvo antsnukį uždėjęs, kad tylėjo

  Prieš 2 mėnesių
 • Oo

  atsakymas į: Vincas Nuoroda

  Teisybė akis tamystai drasko.

  Prieš 2 mėnesių
 • Galvoju

  Nuoroda

  Kad tokių nėra mūsų rajoni,kurie daro gerą darbą kitam ,va kad būtų skelbimas atvirkščiai ,tai pririnktume daug ,o pradėtame nuo savivaldybes .

  Prieš 2 mėnesių
 • gal rekėtu apdovanoti vagį

  Nuoroda

  už jo troškimų potencialą, kurio vagystės iš žmonių parduodant poveikius, skątina ambicijas ismukti jam prie "centrinio lovio" (Seime).... :-)

  Prieš 2 mėnesių
 • Nepamiršti nuoskaudas, Rasalai?

  Prieš 2 mėnesių
 • Saulius Rasalas

  atsakymas į: Ką? Nuoroda

  Turiu perspėti, kad laikausi pozicijos neleisti savęs šmeižti. Jei negerbiamą anonimą paguos, tai būsite ne pirmas, kuris gavo kvietimą atvykti apklausai.
  Turite laiko atsiprašyti iki 17.00.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Saulius Rasalas Nuoroda

  Paklausti yra normalu, tuo labiau viešą asmenį. Žymiai blogiau ieškoti žmogaus ir prašyti jo kompromato prieš asmenį, kuris drąsiai pasako ką galvoja ar pakritikuoja blogus valdžios sprendimus bei kitas negeroves. Taigi, sėkmės skaidrioje valstybės tarnybos veikloje vardan žmonių gerovės.

  Prieš 2 mėnesių
 • Saulius Rasalas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kaip pačiam, tai atleista.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau