Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

 Antradienį, rugsėjo 8-ąją, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamentas, vykdydamas gyvūnų teisių gynėjų prašymą, patikrino Debeikių seniūnijos Rašimėlių kaime esantį Dainiaus Žiuko šunų veislyną.

 Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Anykščių skyriaus vedėja, veterinarijos inspektorė Audronė Zdanevičienė ,,Anykštai“ sakė, jog po kilusio triukšmo nesiryžo į veislyną važiuoti be Utenos departamento atstovų. ,,Norėjome, kad matytų ne tik mūsų akys“, - kalbėjo A.Zdanevičienė.
,,Nieko ten blogo nerado. Nėra idealiai gerai, fiksavome smulkius pažeidimus, tačiau galiu konstatuoti, jog gyvūnų gynėjų skundas nepasitvirtino“, - apie D.Žiuko veislyno patikrinimą ,,Anykštai“ kalbėjo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Anykščių skyriaus vedėja - veterinarijos inspektorė A.Zdanevičienė.

 

Plačiau - ,,Anykštoje“

 

Priminime, jog praėjusį sekmadienį apie 30 gyvūnų teisių gynėjų veržėsi į ūkininko D.Žiuko veislyną, kvietė policiją, ,,Facebook“-e platino miške netoli sodybos nufotografuotų gaišenų vaizdus. (,,Būrys aktyvistų susirinko gelbėti šunų“; Vidmantas ŠMIGELSKAS, ,,ANYKŠTA“ 2020 09 10).

 

 

 

 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • JONAS

  Nuoroda

  KUO GREICIAU UZDARYKIT KANKINAMU SUNU TIPO VEISLYNA.SUNIUKAI PATRDUODAMI BE SASKAITU VET.PAZ.KERGTI BET SU KUO.BAISU.TEGUL VEISIA NE SUNIS O ZUKUS.

  Prieš 2 mėnesių
 • biški durniukai

  Nuoroda

  visokie lašišų- kačių ir šuniukų mylėtojai. Be gyvenimiškos patirties, atplyšę nuo kompų nori pasidaryti reikšmingi ir nebeatsirenka protingumo ribų. Gaila, bet mes patys tokiais ir išsiauklėjom, nėra ko pykti, tai mūsų vaikai, o klaidas auklėjime padarėme mes.

  Prieš 2 mėnesių
 • N

  atsakymas į: biški durniukai Nuoroda

  Pagarba tokiems kaip jūs sakot vaikams,o visokie dėdės ,tetos,sėdi sau ir nieko nemato,nei girdi,,ne mano daržas ne mano pupos,,

  Prieš 2 mėnesių
 • Uostyk lapei kabancius

  atsakymas į: biški durniukai Nuoroda

  O tu tas pilvuzas, kuris is savo pampersu negali niekaip islipti ir nejaucia empatijos visiskai. Reikia didziuotis, kad jaunimas uzaugo ne prie ruso ir tokio viso meslo is pensininku nepereme, moka ir uzjausti ir gamta saugoti ir silpnesniems padeti. O tie visi sovietiniai susmirdeliai tik siukslinti, griauti, apsikti visus kampus, galabyti gyvunus ir dar didziuotis tuo. Tfu ant taves

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Turėtų atsakyti aktyvistai už neteisingos informacijos skleidimą ir veržimąsi į privačia nuosavybę. Tuoj pradės pas ūkininkus po ūkį vaikščioti kaip po savo kambarį. Pas mus gyvūnas svarbiau už nužudytą žmogų ar išprievartautą merginą.

  Prieš 2 mėnesių
 • N

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Gyvūnui irgi skauda,jis gyvas.

  Prieš 2 mėnesių
 • lika

  Nuoroda

  Anykščiai švogerių kraštas, ranka ranką plauna ir čia teisybės niekad nebus, pasidomėjus internete net nėra jokia veisykla registruota Gerb. Žiuko vardu. Reikia kviesti nepriklausomus specialistus, o ne vietinius, kurie yra papirkti ir viskas fiktyviai daroma. Kur jūs matėte jei veislynas yra, kaip gali šuniukai būti pardavinėjami be kilmės dokumentų. GĖDA Anykščių visoms susijusioms instancijoms, kurios yra papirktos šio ūkininko!!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Rokas

  Nuoroda

  Aršūs gyvūnų mylėtojai turėtų atlyginti už klaidingą tarnybų trukdymą .

  Prieš 2 mėnesių
 • Lietuva

  Nuoroda

  Gyvunu myletojams turetu buti Tautos pagieza,nes jie kure nebutus dalykus-INTRIGAS

  Prieš 2 mėnesių
 • dabar svarbiausia

  Nuoroda

  pas mus sunys ,novalnas ir baltarusijos bobos,kitu problemu pas mus nebera

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau