Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Ateina lankytojas pas psichoterapeutą. Tas klausia:
- Kaip reikalai?
- Gerai.
- Tai ko atėjot?

Komentaras

Rubikių Branys:„Kelio danga atkarpoje Anykščiai-Keblonys nesiekia net 4 metrų. Prasilenkiant reikia dviem ratais važiuoti žvyru, o paskui užšokti ant asfalto dangos - kuris aukščio apie 10 cm....Padangų papjausto žmogeliai neblogai ...Vos bobos nepartrenkiau keliu einančios.."

Skaityti komentarus (3)

Vakar, rugsėjo 15-ąją, Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko kandidatų į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje diskusija. Diskusijoje dalyvavo septyni iš aštuonių kandidatų. Į renginį neatvyko vienintelis kandidatas, Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Sergejus Jovaiša.

 

Dvi valandas trukusiame renginyje politikai daug šnekėjo apie nieką. Tiesą sakant, nedaug ką jie ir galėjo agituoti - salėje sėdėjo apie 50 klausytojų, tačiau didžiąją auditorijos dalį sudarė žmonės iš politikų palaikymo komandų.

Iš auditorijos viena moteris kandidatų klausė apie valdžios pagalbą darbo netekusiems priešpensinio amžiaus asmenims. Krikščionių sąjungos atstovas Audrius Penkauskas, socialdarbietis Kęstutis Tubis ir darbietis Ričardas Sargūnas, atsakydami į šį konkretų klausimą, kalbėjo apie tai, kad valstybė turėtų skatinti verslo kūrimą. ,,Valstietis“ Tomas Tomilinas teigė, kad šiuo požiūriu labai svarbūs trys faktoriai - ,,spaudimas iš apačios per visą socialinę pagalbą“ bei verslo vystymas. ,,Puikiai galėčiau įkurti biurų verslą Anykščiuose, persikeltų daug žmonių ir dirbtų distanciniu būdu“, - aiškino Seimo narys. Trečiojo faktoriaus jis neįvardijo. Liberalas Mindaugas Sargūnas konstatavo, kad ,,kol nesukursime darbo vietų, taip ir bus“. Centro partijos - tautininkų kandidatas Tomas Baranauskas sakė, kad reikia sudaryti sąlygas dirbti ir seniems, ir jauniems, o socialdemokratas Kęstutis Jacunskas tvirtino, kad svarbus ir ,,valdiškų darbo vietų išsaugojimas“.

,,Ar esate atėmęs gyvybę naminiam augintiniui?“ - klausimą, užduotą per ,,Facebook“-ą išgirdo politikai. Tik T.Baranauskas prisipažino, jog yra užmigdęs sergančią katę. Kiti naminių augintinių teigė nežudę...

Renginį organizavo "Žinau ką renku" organizacija, jį vedė žurnalistė Monika Petrulienė.

Plačiau ,,Anykštoje“

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tinta

  Nuoroda

  Tik nesvaik apie valstiečius pažiūrėk kaip jo bendrovese vargsta žmonės kaip vergai

  Prieš 10 mėnesių
 • Valstiestis

  Nuoroda

  Tik už valstiečius ir tik už Tomą. Gal ir neviską suspėjo per 4 metus padaryti, bet kiti per 25 tiek nepadarė kiek jie per 4metus.

  Prieš 10 mėnesių
 • Nuoroda

  Palaikau Tomą Baranauską ir Centro partiją.

  Prieš 10 mėnesių
 • liuncyperis

  Nuoroda

  nesvaikit.niekas jum neatnes jakios geroves padetos ant lekstes.balsuokit uz liuncyperi tai nors linksmai pagyvensim.as atsauksiu visus ribojimus alkoholio ka uzdraude valstieciai.atsauksiu ribojimus svenciu .atsauksiu kaukiu nesiojima,nes neanoma zmoniskai pasibuciut.vienu zodziu viskas bus fiesta.balsuokit uz mane.

  Prieš 10 mėnesių
 • liuncyperis

  Nuoroda

  tubys ..sargunas.vagiai.jovaisa niekas.nebalsuokit uz juos.balsuokit uz mane liuncyperi.as jum atlyginimus ir pencijas dvigubai padydinsiu.pazadu.as atsakau uz sava zodzius.

  Prieš 10 mėnesių
 • Studentei

  Nuoroda

  Balsuok už jovaiša ,tai pagaliau gausi kokį babajaus kota ,nes tas ,tik užbalsuot sugeba ka koncervai liepia .Vyt koncervas nuo lovio ! Užttenka išvoge ir sunaikino kas tik buvo galima . Korupcija kur tik pažvelgsi- lanzberginiai .

  Prieš 10 mėnesių
 • Studentei

  Nuoroda

  Balsuok už jovaiša ,tai pagaliau gausi kokį babajaus kota ,nes tas ,tik užbalsuot sugeba ka koncervai liepia .Vyt koncervas nuo lovio ! Užttenka išvoge ir sunaikino kas tik buvo galima . Korupcija kur tik pažvelgsi- lanzberginiai .

  Prieš 10 mėnesių
 • Apsisprendusi

  Nuoroda

  Vis dar galvojau už Tomiliną balsuoti, bet, kai pamačiau seime Skvernelio kalbą, palyginau su Lukašenkos, tai net kai kurie žodžiai tie patys, supratau, kad jeigu valstiečiai laimės, jeigu liks Skvernelis premjeru, Lietuvos laukia diktatūra, nes po tokio Skvernelio išpuolio prieš seimo narius kitas žingsnis jau būtų bananai ir guminės kulkos prieš savo tautą. Todėl prašau jūsų žmonės, kas dar galvojote už valstiečius balsuoti, geriau neikite į rinkimus, nes darosi situacija nejuokinga.

  Prieš 10 mėnesių
 • Studentas

  atsakymas į: Apsisprendusi Nuoroda

  Nesutinku, į rinkimus eiti būtina ir balsuoti už Jovaišą, už konservatorius, liberalus, kurių valstiečiai bijo, kad neiškeltų jų aferų, kad neapmokestintų Karbauskio milijonų.

  Prieš 10 mėnesių
 • Klausimas kandidatui

  Nuoroda

  Ar tapęs seimo nariu padengsite rajono biudžeto nuostolius dėl nevykusio amfibijos pirkimo ? Gal nustatysite kaltininkus ?

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau