Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Trečiadienį Lietuvoje toliau vyksta išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture.

 Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, pirmadienį, pirmąją išankstinio balsavimo dieną, antrajame Seimo rinkimų ture savo valią pareiškė 27 tūkst. 630 arba 1,20 proc. rinkėjų. Tai yra dvigubai daugiau nei per pirmąjį turą – spalio 5-ąją balsavo 12 tūkst. 980 arba 0,54 proc. rinkėjų.

Balsavimas iš anksto antrajame Seimo rinkimų ture truks iki ketvirtadienio.

Renkami 68 parlamentarai vienmandatėse apygardose. Trys jau išrinkti per pirmąjį turą. Dar 70 politikų į parlamentą pateko pagal partijų sąrašus.

Rinkėjai valią pareikšti gali bet kurioje išankstinio balsavimo vietoje, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos registracijos.

Balsavimas prasideda 7 valandą ir trunka iki 20 valandos.

Rinkėjų prašoma ateiti balsuoti su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis, turėti savo rašymo priemonę, nepamiršti asmens dokumento. Neturintiesiems kaukės ar rašiklio, jie duodami vietoje.

Šiemet įrengta daugiau išankstinio balsavimo vietų, tačiau dalyje savivaldybių negalima balsuoti pačiame savivaldybės pastate, kaip būdavo anksčiau.

Iš trijų didžiausių miestų tik Vilniuje išankstinis balsavimas vyksta ir savivaldybės pastate, tuo metu Kaune ir Klaipėdoje rinkėjai kviečiami balsuoti kitur.

Be to, per antrąjį turą Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Raseiniuose įrengtos specialios balsavimo vietos drive-in principu saviizoliacijoje esantiems rinkėjams. Į šias balsavimo vietas privaloma atvykti automobiliu, jose balsuoti gali ne sergantieji koronavirusu, o izoliacijoje dėl kontakto su sergančiuoju esantys ar iš užsienio grįžę rinkėjai.

Antrasis Seimo rinkimų turas vyks spalio 25 dieną.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tautininkui

  Nuoroda

  Kliedit ir užsiimat sovietine propaganda,kai tais laikais pasakydavo iš viršaus už ką balsuoti.Dabar kitas laikmetis,todėl rinkėjams nereikia sufleruoti.O pačiam patarimas-pasitikrinti pas Gustą dėl savo galvos,kažkas negerai...

  Prieš mėnesį
 • Garbės reikalas

  Nuoroda

  Po Jovaišos pralaimėjimo turėtų trauktis meras Sigutis, ir užleisti vietą Žiogeliui, o gal jis ne prie ko?

  Prieš mėnesį
 • :(

  Nuoroda

  Ger. konservatoriai, kodėl jūsų rinkėjai nusistatę prieš Lietuvos piliečius? Jei mano mama kilusi iš Danijos arba tėvas iš Norvegijos tai aš negaliu būti lietuvis? Juk jūs skelbiatės, kad nesityčiojat iš žmonių, kad visus gerbiat. Bet pasirodo jei konservatoriai laimės daugumą aš turėsiu išvažiuoti, nes iš manęs visi tyčiosis, kad aš ne lietuvis. :(

  Prieš mėnesį
 • Tautininkas

  Nuoroda

  Anykščiuose net baudžiavos nebuvo, čia gyveno karališki laisvi valstiečiai. Praėjo šimtai metų ir negaliu tuo patikėti, bet šimtai anykštėnų balsavo už Lukašenką garbinančio Tomaševskio partnerį Tomilin. Už žmogų, kuris, galimai Maskvos interesus atstovaudamas viską padarė, kad Lietuvoje neatsirastų atominė elektrinė, už žmogų, kurio dėka stovi atominis monstras prie Vilniaus, grasinantis tautos išnykimui! Ar mes jau vergai, parsiduodantys už dvi šimtines? Atsikvošėkime! Balsuokime už lietuvį, patriotą Jovaišą.

  Prieš mėnesį
 • o kodėl ne už lietuvaitę Jadvygą

  atsakymas į: Tautininkas Nuoroda

  Ji juk buvo labai šauni melžėja Burbiškyje ?

  Prieš mėnesį
 • lietuvaitė

  atsakymas į: Tautininkas Nuoroda

  Pritariu tautininkui, kažkas negerai su tauta, su anykštėnais, jeigu už tikrą tautininką Tomą balsavo vos 500 rinkėjų, o už neaiškios tautybės Tomašewskio kolegą 7 kartus daugiau. Bet dar galime išgelbėti Anykščių garbę antrame rate. Kreipiuosi į jaunimą, eikime, protinkime neišsilavinusius, suklaidintus, papirktus žmones, nelikime vieninteliu miestu, kuris išrinko lenką valstietį į seimą.

  Prieš mėnesį
 • Keista

  atsakymas į: Tautininkas Nuoroda

  O sako valstiečiai meluoja. o gal jūs kartais suklydote? Kubilius ne valstietis, tai jis važiavo palaiminti baltarusių atominės, tai konservatoriai norėjo, kad Lietuvoje nauja atominė elektrinė stovėtų. Lietuvis Sergėjus, ne lietuvis Tomas? :)

  Prieš mėnesį
 • iš vikipedijos

  atsakymas į: Keista Nuoroda

  Tomas Tomilinas Yra vienas iš Socialinių investicijų valdymo centro, Kritinės minties instituto „Demos“ ir asociacijos „Belarus Watch“ steigėjų. Buvo 2012 m. referendumo dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvoje iniciatyvinės grupės koordinatorius.
  Sergejus Jovaiša Jis apdovanotas Lietuvos Respublikos Kūno kultūros ir sporto departamento Sporto garbės komandoro ženklais (2009 ir 2014 m.), 1-ojo laipsnio Lietuvos krepšinio federacijos atminimo medaliu (2009 m.), Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prizu "Citius. Altius. Fortius" (2014 m.). Lietuvos Respublikos 100-mečio proga jis apdovanotas Anykščių rajono savivaldybės "Šimtmečio anykštėno" atminimo ženklu (2018 m.).

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: iš vikipedijos Nuoroda

  Taip tiesa, tada valstiečiai pasisakė prieš atominės elektrinės statymą, ir aš balsavau prieš, užtenktinai jau Lietuvoje prilaidota branduolinio kuro atliekų. o konservatoriai ir toliau norėjo, kad būtų atominė, mokėtume už elektrą brangiai, taip pat konservatoriai palaimino ir Baltarusijos atominę.

  Prieš mėnesį
 • Kažin...

  Nuoroda

  Ar S,Jovaiša irgi buvo komunistu kaip S.Obelevičius ar ne ?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau