Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Iš pažinčių skelbimų:
- Simpatiška moteris be žalingų įpročių, nerūko, negeria, nedirba...

Komentaras

Giedrė:„Smagu bus, ir visai ne taip baisu kaip kai kurie čia buria. Koncertas keliaus per rajonus, kas draudžia per langus atsidarius žiūrėti...Keliaujantis koncertas šiemet pasiteisino Klaipėdoje Jūros šventės metu. Patikėkit, ten žymiai daugiau žmonių dalyvavo nei visam Anykščių rajone gyvena, ir korona jau iltis šiepti pradėjus buvo. Tiesiog žmonės elgėsi protingai, per galvas nelipo nes niekas nežinojo kelintą valandą kur mobili scena atsidurs. O eglutę ir kitą dieną pamatysit, fejerverkai irgi iš toli matomi ir dar KULTŪROS CENTRO tinklalapyje pažadėta viską tiesiogiai transliuoti. Na išsikepkit kas pyragą, kas karbonadą patogiai įsitaisykit ir džiaukitės reginiu saugiai. Svarbiausia geras nusiteikimas, lašelis savikritikos ir daug pozityvo."

Komentuoti
Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininkas Tomas Ladiga savivaldybės vadovams pasakojo apie bendrijos planus.

Spalio 21 dieną, trečiadienį, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir mero pavaduotojas Dainius Žiogelis susitiko su Pasaulio anykštėnų bendrijos (PAB) atstovais.


Anykščių  rajono savivaldybė informavo, kad PAB  pirmininkas Tomas Ladiga  apžvelgė 2020 metais įgyvendintas veiklas bei pristatė 2021 m. planus.
Susitikimo metu rajono vadovams prisistatė naujoji Pasaulio anykštėnų kūrybos centro kuratorė Simona Ševčenkaitė.
Susitikime  taip pat dalyvavo Anykščių krašto garbės ambasadorius Ukrainoje Virginijus Strolia.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • D:)

    Nuoroda

    Netrukdykit jūs mero, jis ruošia aptingusį Jovaišą rinkimams

    Prieš mėnesį