Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Ketvirtadienį baigiasi išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture.

 Taip pat tai paskutinė diena, kai drive-in principu dirba mobiliosios balsavimo vietos, skirtos saviizoliacijoje esantiems rinkėjams.

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, per dvi pirmąsias išankstinio balsavimo dienas, antrajame Seimo rinkimų ture savo valią pareiškė 69 tūkst. 752 arba 3,02 proc. rinkėjų. Tai yra dvigubai daugiau nei per pirmąjį turą.

Per antrąjį Seimo rinkimų turą renkami 68 parlamentarai vienmandatėse apygardose. Trys jau išrinkti per pirmąjį turą. Dar 70 politikų į parlamentą pateko pagal partijų sąrašus.

Rinkėjai valią pareikšti gali bet kurioje išankstinio balsavimo vietoje, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos registracijos.

Balsavimas prasideda 7 valandą ir trunka iki 20 valandos.

Rinkėjų prašoma ateiti balsuoti su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis, turėti savo rašymo priemonę, nepamiršti asmens dokumento. Neturintiesiems kaukės ar rašiklio, jie duodami vietoje.

Šiemet įrengta daugiau išankstinio balsavimo vietų, tačiau dalyje savivaldybių negalima balsuoti pačiame savivaldybės pastate, kaip būdavo anksčiau.

Iš trijų didžiausių miestų tik Vilniuje išankstinis balsavimas vyksta ir savivaldybės pastate, tuo metu Kaune ir Klaipėdoje rinkėjai kviečiami balsuoti kitur.

Be to, per antrąjį turą Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Raseiniuose įrengtos specialios balsavimo vietos drive-in principu saviizoliacijoje esantiems rinkėjams. Į šias balsavimo vietas privaloma atvykti automobiliu, jose balsuoti gali ne sergantieji koronavirusu, o izoliacijoje dėl kontakto su sergančiuoju esantys ar iš užsienio grįžę rinkėjai.

Antrasis Seimo rinkimų turas vyks spalio 25 dieną.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Abejojanti

  Nuoroda

  Nebuvau apsisprendusi, bet kai už Tomiliną pradėjo agituoti Fergizienė buvus Paleckio sąraše, kgb informatorius"ąžuolas", Komunistų partijos veikėjas Ratautas ir Gižinskas, supratau, kad privalau ateiti į rinkimus ir bslsuoti už Jovaišą.

  Prieš mėnesį
 • Neabejojanti

  atsakymas į: Abejojanti Nuoroda

  Už ką tu balsuosi, Obelevičiau, seniai aišku!

  Prieš mėnesį
 • Sveikata

  Nuoroda

  65 m. tokiam amžiuje reikia kuo daugiau būti grynam ore ir judėti senus sąnarius pajudinti, o ne kiurksot seimo bunkeryje 12 metų.

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: Sveikata Nuoroda

  Valstiečiuose kandidatuoja 78 metų Vinkus ir vargo nemato...ne amžiuje esmė.esmė kam tarnauji, Anykščiams, Lietuvai ar latifundininkui Lietuvos nuodytojui rusiškomis trąšomis Karbauskiui. Sergejus tarnauja Lietuvai!

  Prieš mėnesį
 • Sveikas protas

  Nuoroda

  Visus komentatorius ir turbūt rinkėjus galima suskirstyti į realistus, kurie girdi argumentus ir balsuos už Jovaišą, nes taip naudingiau Anykščiams ir anykštėnams. Kita dalis yra Karbauskio fanatikai, lyg koks Talibanas, palaikantis Karbauskio tarną Tomiliną. Tikiuosi rinkėjai neseks paskui Talibaną ir vieningai balsuos už tai kas naudingiau Anykščiams, o ne kas naudingiau Karbauskiui. Už Jovsišą.

  Prieš mėnesį
 • Sveikam protui

  atsakymas į: Sveikas protas Nuoroda

  Ką padarė gero Anykščiams Jovaiša? Ogi nieko! Nusibodo konservai,jau prie Kubilio veržtis diržus reikėjo.Užtenka prisivadovavo konservatoriai.Valstiečiai žalieji nors po truputį pridėjo pensininkams ir kžmpensuojami vaistai nemokami,šaunuolis ministras Veryga! O ta Šimonytė šokinėja kaip jautis,baisu žiūrėt į ją.Balsavau už žaliuosius!

  Prieš mėnesį
 • taigi ten nepriima

  atsakymas į: Sveikas protas Nuoroda

  pensininkų ? Kam balsuoti už toki, jei niekas jo ten neidarbins ! Be to mėtyti kamuolį, argi čia darbas ? Reikia kokia nors specialybę turėti ? Aš pavyzdžiui moku plaukti, žaisti šachmatais - ar mane ten priimtu ? Bent jau debatuose pasisakytu ką daugiau moka dyrbti ? Tada pagalvočiau - dabar tai tikrai NE !

  Prieš mėnesį
 • Ne,tai ne

  atsakymas į: taigi ten nepriima Nuoroda

  Niekas ir neprašo tokio rinkėjo,kuriam du aukšto mokslo diplomai-blogas išsilavinimas.Arba 12 metų politikoje gal maža patirtis?Problema ,tai buvimas opozicijoj,kur nelabai pasirodysi.Tomas bus opozicijoj,tada pamatysim ko jis bus vertas.Su sportu Jovaiša atsisveikino prieš 30 metų,kai Tomilinas dar po stalu vaikščiojo.Tai kieno didesnė patirtis?Debatai-tušti plepalai,net Skvernelis atsisakė.

  Prieš mėnesį
 • niekiniai tie diplomai

  atsakymas į: Ne,tai ne Nuoroda

  Puikiai pamename, tuos Tarybinius laikus, kai pasaulinio lygio sportinkams aukštojo mokslo diplomai buvo dalinami "už dyką" :-) Nereikėdavo nei į paskaitas eiti, nei sesijų egzaminų laikyti. Užtekdavo tik pažymių knygelę nunešti pasirašyti. Kai kurie ir to nesugebėdavo ir knygelę pasirašyti siūsdavo paštu, nes būdavo arba treniruotėse, arba varžybose, arba restoranuose "laistydavo" pralaimėjimus/laimėjimus, o po to pagiriodavosi savaitėmis. Taigi neskleiskite savo demagogijų ! Ir nebalsuokite vien dėl to, kad kažkam jaučiate simpatiją iš gailėsčio. Suprantu, jis ir mano geras pažįstamas, bet dėl to atleiskite - negaliu skirti savo balso. Tikrai pakelsiu šampano taurę už Serža sekmadieni ! O traukinys jo jau nuvažiavo...tiu, tiūūū.... :-) :-):-)

  Prieš mėnesį
 • Mokytoja

  atsakymas į: taigi ten nepriima Nuoroda

  Gal pirma išmokite rašyti. Jooo, intelektualūs valstiečių agitatoriai.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau