Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

Praėjusį šeštadienį, spalio 24 dieną, vyko antrasis kyokushin karatė Europos klubų nuotolinis kata (technikos rungties) čempionatas. Varžybose, įvairiose amžiaus grupėse dalyvavo 480 sportininkų iš 20 valstybių, ir iš 71 europos karatė sporto  klubo.

 Anykščių karatė sporto klubui atstovavo 10 sportininkų. Varžybų čempione tapo Eglė Raščiauskaitė, U-13 amžiaus grupėje. Trečiąsias vietas iškovojo Ronaldas Nikitinas U-11 amžiaus grupė ir Kristina Mackelaitė U-14 amžiaus grupėje.

Bendroje klubinėje įskaitoje, Anykščių karatė sporto klubas užėmė šeštąją vietą. Smagu tai kad varžybose dalyvavę "Tako" sportininkai laimėjo savo pirmąsias,o kai kurie ir antrąsias kovas.

Eugenijus Šilaika

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.