Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono savivaldybė neatmeta, kad  iš Lietuvos Respublikos finansų ministerijos gali tekti  imti  trumpalaikę iki 1 mln.238 tūkst. eurų paskolą pajamų trūkumui padengti. Sprendimą šiuo klausimu  ketvirtadienį priims Anykščių rajono taryba.


" Sprendimo projektas teikiamas atsižvelgiant į tai, kad Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prognozės duomenimis, Anykščių rajono savivaldybė turės apie 1,2 mln. eurų gyventojų pajamų mokesčio trūkumą metų pabaigoje, todėl laikinam pajamų trūkumui kompensuoti gali tekti skolintis (jeigu laikinas pajamų trūkumas gale metų nesusidarys, Iždo sąskaitoje bus pakankamai lėšų apmokėti visus įsipareigojimus, paskola iš Finansų ministerijos nebus imama). Paskolos ėmimo sprendimui priimti yra reikalinga Kontrolės ir audito tarnybos išvada dėl skolinimosi galimybių (finansinio pagrįstumo), laikinam pajamų trūkumui padengti 2020 metais, kuri Anykščių rajono savivaldybės tarybai buvo pateikta 2020 m. rugsėjo 21 d. Išvadoje nurodoma, kad „mūsų surinkti audito įrodymai yra pakankami ir tinkami pagrįsti mūsų besąlyginę nuomonę dėl savivaldybės skolinimosi finansinio pagrįstumo, gaunant trumpalaikę iki 2354 tūkst. eurų paskolą iš valstybės biudžeto dėl ekonominio nuosmukio 2020 metais susidariusiam laikinam pajamų trūkumui padengti, kai nepakanka savivaldybės biudžeto apyvartos lėšų“.
    Anykščių rajono savivaldybės 2020 metų pajamų surinkimas pagal atskiras pajamų rūšis yra nevykdomas ir siekiat to, kad būtų laiku išmokėtas darbo užmokestis biudžetinių įstaigų darbuotojams bei būtų atsiskaityta pagal sutartinius įsipareigojimus, yra reikalinga trumpalaikė paskola iš Finansų ministerijos", - rašoma Anykščių rajono tarybai pateiktame sprendimo projekte.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • bet

  Nuoroda

  Man tai įdomu kur seniūnijos padeda pinigus, kiek lėšų nusuka nuo zmonems skirtų pašalpų, per daug laisvės seniūnijoms duota, kiek valstybės pinigų nuslepia, neva tai prisidengdamos taupymu. Tegul pirmiausia taupymą pradeda susimazindami atlyginimus savo, o ne nuo vargstančių žmonių pašalpų.

  Prieš 4 mėnesių
 • Petriukas

  Nuoroda

  Aiktu sau! Ekonomistas sako kad dauguma anykštėnų išrinko Seimo narį, katro partijos valdžia skylūtę padarė Anykščių biudžete ir už tą malonumą dar ir pencininkus patenkino ir ūkininkam davė. Vat kaip išėjo, kaip nuogas atsitūpt į dilgėles...

  Prieš 4 mėnesių
 • Donaldas

  Nuoroda

  Dar turime sandėly kapų žvakių! Likutį parduodame su 50 proc. nuolaida. Paskubėkite, kiekis ribotas!

  Prieš 4 mėnesių
 • Bobūnė

  Nuoroda

  Taigi laikrašty rašė, kad katras tai Tomas pastatis kioskelį prie bažnyčios šventoriaus ir bilietus pardavinės ūž įėjimų bažnyčion. Nu tai gali gi pastatyt ir pre krautuvių ir pre paliklinikas , tai ir surinks iš pensininkų pa 1€ be skolinimą. Pensininkai tai nedirba ir mokesčių nemoka, a gauna kaip vidutinį algų uždirbantis žmogus rajoni dirbdamas, o dar išmakas gavo , tegu dabar visi prisideda prie valdžios aparato išlaikymą. Aš teip galvoju.

  Prieš 4 mėnesių
 • Tumba Rumba!

  Nuoroda

  Vat man labai įdomu, ar ta skola bankui, paimta dėl Anykščių vardą išdarsinusių "Nef-Nefo" dujinių katilinių jau grąžinta, ar dar tebesmaugia ? Na nieko asmeniško - tiesiog parūpo.

  Prieš 4 mėnesių
 • Tumba Rumba!

  atsakymas į: Tumba Rumba! Nuoroda

  Va man įdomu, kaip konservatoriaus žmona, konservatorės Morkūnaitės padėjėjos mama susidėjo su nevagiančių bičių komitetu ? Na nieko asmeniško - tiesiog parūpo.

  Prieš 4 mėnesių
 • O tu paklausk :)

  atsakymas į: Tumba Rumba! Nuoroda

  Tu vėjo paklausk
  Tau vėjas atsakys
  Tik tau bobai pletkų
  Atsakys...

  Prieš 4 mėnesių
 • 2 ant 3

  atsakymas į: O tu paklausk :) Nuoroda

  Ant Molėtų teismo suolų
  Bebriukas supos be irklų
  O tu sėdėjai prie manęs
  O triperbaras tau buvo galvoje

  Puošei lelijom krūtinę
  Sakei, kad būsiu mylimas
  Dabar jau viską pamiršai
  Sau kitą vaikinuką suradai

  Prieš 4 mėnesių
 • Botanikos sodai vėl klestės ?

  Nuoroda

  Gyrėtės ir melavote visiems, kad pragyvensite iš savo kvailo turizmo ? Na kaip, sekasi ? Liko dar vienas atsarginis planas kaip sakė vienas Seimo narys: „Statykime upės žoliapjovę amfibija ant „siauruko“ bėgių muziejuje ir imkime mokestį už pažiūrėjimą..“ . Bet ko gero atrakcijų paįvairinimui, teks ir nuogą subinę rodyt nusimovus kelnes, tuos bėgius apsižergus ir imti mokestį už pažiūrėjimą.. ? „Svarbu, kad mieste anei dūmų, anei triukšmo, anei fabrikų“ ? Greitu laiku bus ir „anei turistų…“ ir skolų milijonai !
  O kai kas ir toliau Traupio botanikos soduose gėlytes sodins ir krepšinį Seime žais ? :-)

  Prieš 4 mėnesių
 • Ekonomistas

  atsakymas į: Botanikos sodai vėl klestės ? Nuoroda

  O dėl ko savivaldybei gali tekt skolintis? Dėl debiliškos valstiečių politikos. Savivaldybės negauna planuotų pajamų. Ką turėtų daryti protinga vyriausybė, pasiskolinusi pinigus? Pirmiausia kompensuoti skyles. O ką darė Skvernelis? Skyles paliko, o skolintus pinigus išdalino pirkdami balsus. Po 200 gavo net ūkininkai, pensininkai, kurie per pandemiją nepatyrė nuostolių. Dabar merai turi galvoti kaip tas skyles užkaišioti. Beje, Anykščių skylė daug mažesnė nei pramonę turinčių rajonų.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau