Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

- Daktare, prieš ateidamas pas jus, aš konsultavausi su vaistininku.
- Ir kokią nesamonę jis jums pasiūlė?
- Jis pasiūlė kreiptis į jus...

Komentaras

Anonimas:„Kokio dar viešumo reikia? Paviešink sergančių pavardes, tai prasidės raganų medžioklė. Reikia ne sergančių ar užsikrėtusių pavardžių ieškoti, bet patiems saugotis ir kitus saugoti bet kur ir bet kada. O ar faug kas teisingai nešioja kaukes, ar nesigrūda parduotuvėse, ar dezinfekuoja rankas? Kol visur stumdysimės krautuvėse vieni ant kitų, kol vienkartines kaukes nešiosim šimtą kartų ir pasikabinę ant smakro ar klyno, kol lauksime išpardavimų per visokius kvailus "juoduosius penktadienius" ar eglių įžiebimo švenčių, tol virusas ir plis."

Komentuoti

Seimo rinkimuose Laisvės partija iškovojo 11 mandatų. „Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ką jie mano apie šią partiją. Ar tai dar vienas populistinis darinys, koks buvo pramogų pasaulio atstovo Arūno Valinsko suburta Tautos prisikėlimo partija, ar rimtas politinis judėjimas?  Taip pat domėjomės, kaip pašnekovai vertina Laisvės partijos siekius Lietuvoje įteisinti gėjų santuokas, dekriminalizuoti narkotikus ir įteisinti kanapių vartojimą.

 Dangira NEFIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, Kęstučio Tubio visuomeninio rinkimų komiteto narė:

-Rinkimų rezultatai rodo, kad Laisvės partija, ko gero, rimtas politinis judėjimas. O toliau parodys darbai. Jei partija visus pažadus įvykdys, kas žino, gal ji išaugs ir į labai rimtą partiją. O jei rimtai kalbant, tai yra jaunų, ambicingų jaunų žmonių susibūrimas ir jie, matyt, pasieks nemažai.
Man atrodo, kai teiginius apie gėjų santuokas, narkotikų įteisinimą, išima iš konteksto, jie skamba vienaip, bet kai žiūri į bendrą partijos programą, viskas galbūt turi kitokią esmę.
Į klausimą, ar pritariu gėjų santuokoms, tikrai neatsakysiu, nes manęs šito dalyko niekas neklausia, aš nepriklausau Laisvės partijai. Lietuvos jaunimo ateitis nėra tik šie keli klausimai, ištraukti iš programos. Lietuvos jaunimo ateitis yra žymiai svarbesnis dalykas ir tikrai ne šie trys dalykai lems jų ateitį.
Ar reikia įteisinti narkotikus - nežinau. Aš nesigilinau į šitą klausimą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nu

  Nuoroda

  Grybowskos lesbes armonaitės partija ??

  Prieš 4 savaičių
 • robertas

  Nuoroda

  To dar betruko kad i seima papuole pideru ir lesbiu atstovai

  Prieš mėnesį
 • Ko vapi, jei niekas neklausia? Neklausia, adinasi, nepezėk, nes neįdomūs tavo vapesiai.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Mes su žmona Andriumi irgi mąstome ,kad turime laisvę tuoktis

  Prieš mėnesį
 • robertas

  atsakymas į: As Nuoroda

  Tai kokia ji tau zmona jeigu nesusituoke

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Ar norėtum kad tavo anūkai juos rytu

  Prieš mėnesį