Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Komentuoti
Liberaldemokratų sąrašo lyderis Antanas Žemaitis, taipogi sakė, kad nieks su jais rimtai nesikalbėjo dėl koalicijos.
Kol kas niekas iš politikų nekvietė derėtis Anykščių Darbo partijos ir liberaldemokratų atstovų. Abi šios partijos Taryboje turės po du deputatus.

 

Ir konservatorių lyderis Sigitas Obelevičius, ir vietos liberalcentristų vadovas Alvydas Gervinskas „Anykštai“ sakė, jog dėl paramos per mero rinkimus su Darbo partijos bei liberalų demokratų atstovais nėra kalbėją.

Darbo partijos Anykščių skyriaus lyderis Ričardas Sargūnas bei liberaldemokratų sąrašo lyderis Antanas Žemaitis, taipogi sakė, kad nieks su jais rimtai nesikalbėjo. „Pati geriausia sriuba – puodo dugne.“ – šypsojosi R.Sargūnas, tvirtindamas, kad dar yra laiko deryboms. R.Sargūnas neatmetė galimybės vienyti jėgas su libdemais ir suformavus bendrą blokelį iš keturių deputatų vėliau derėtis su kitų partijų atstovais. Paklaustas ar pats neketina kandidatuoti į merus R.Sargūnas mestelėjo - “nerealus klausimas“. 

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta