Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (2)

Nuo šio rudens Anykščių rajone sugautų  beglobių ir bešeimininkių gyvūnų laikinąja globa bei karantinavimu rūpinsis Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija. Anykščių rajono savivaldybė  rugsėjo pabaigoje su Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija pasirašė metų trukmės 3 tūkst. Eur vertės paslaugų teikimo sutartį. Iki šiol tokią paslaugą savivaldybei teikė Panevėžio gyvūnų globos draugija.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip, jų akimis, atrodo beglobių gyvūnų situacija Anykščių rajone.

 Deimantė RUKŠĖNAITĖ, VšĮ „Pūkuota svajonė“ direktorė:

- Mes matome, kad beglobių gyvūnų skaičius Anykščių rajone auga. šdalijome šiais metais labai daug kačiukų. Net nežinau, gal žmonės apie mus daugiau sužino ir kreipiasi arba tų beglobių gyvūnų nemažėja.
Daugiausia yra beglobių kačių problema. Anykščiuose tai labai didelė bėda. O kas kaimuose darosi, tai iš viso tragedija.Mums vieniems tą bėdą sutvarkyti tiesiog nerealu. 30 į globos namus nuvežamų gyvūnų skaičius tiesiog yra juokingas. Jei katė atsiveda kokius 5- 6 kačiukus, tai tą limitą galima išnaudoti per mėnesį.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kate

  Nuoroda

  Palikit kates mieste ,nebus peliu ir źiurkiū ! Kates tai sutvarkys .O moteriskes ,geriau uzsiimkit kaime gyvenančiais vaikais ,paaugliais.

  Prieš mėnesį
 • Amfibija

  Nuoroda

  butu uzteke vienos amfibijos ir porblemos nebutu.70000Euru i bala ar kazkam i kisene:DDo gyvunu globos namai tiek metu neisprendziamas klausimas:D

  Prieš mėnesį
 • Visi zinom

  Nuoroda

  Jau senai yra prasoma savivaldybes lesu Anyksciu gyvunu globos namams.Manau klerkams patogiau moketi kazkam ir nustumti problema kuri tik auga.Tie pinigai i teikiama paslauga yra juokinga palyginti su mastu gyvnu esanciu Anyksciuose.Zmones kurie rupinasi is pasaukimo ta zino ir is savo lesu atlieka darba kuri turetu musu valdzia atlikti.Tik labai patogu pasirasyti sutarti su kitu miestu ir sklebti kad problema isspresta,o ja sprendzia vietinis jaunimas savo lesomis.Kiek kartu kreipesi zmones i savovaldybe ir prase lesu isteigti gyvunu globos namus ir nieko.Kodel??nes nepelninga musu valdziai neiseis i kisene isikist:DDDniekas nesikeicia o problema tik auga.Tegu klerkai bent medalius jaunimui isdalina ir padekoja kad ju darba atlieka isvis nuzmogejo.

  Prieš mėnesį
 • Labai gerai kad visur pilna kačių

  Nuoroda

  Taip naikinami visokie graužikai platinantys visokias ligas. Juk žiurkės ir pelės atnešė į Europą marą. O katės nuo jo išgelbėjo !

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Kad kaimuose žmonės tvarkosi su šia problema-kates sterilizuoja. Nėra taip jau tragiška. Vežti į globos namus tik problemos nustumimas į šalį

  Prieš mėnesį
 • atsakymas į: Tai Nuoroda

  Tai kad stterilizuuojančių mažuma,o kiek dar jų atsikrato neatsakingii žmonės,ir prasčiausia be sąžinės griaužimo išmeta..kuriems įpratusiems prie namų sunku prisitaikyti išgyventi. Gerai kad dar atsiranda savanorių ,kurie neabejingi ir jautrūs ne tik žmoėms bet iir gyvūnams.

  Prieš mėnesį
 • kad su zmonemis

  Nuoroda

  padetis blogesne

  Prieš mėnesį
 • siap

  Nuoroda

  kate atsiveda 4-5 kaciukus, o kaimuose kaciu niekas nerisa, nes katinas - toks gyvunas kuris megsta vaikscioti vienas kur panorejas. O antra kates yra megejos peliauti todel jos nesunkiai pragyvena, bet geje per tpkius ju gaudytojus kates nyksta o ju vieta masiskai uzima lapes. O gal ir jas gaudykit kaip beglobes>

  Prieš mėnesį