Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (2)

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 2848 nauji koronaviruso atvejai, nuo COVID-19 mirė 21 žmogus, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas.

 Tai didžiausias naujų atvejų skaičius per parą nuo pandemijos pradžios.

Per praėjusią parą pasveiko 2424 žmonės.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 šalyje užsikrėtė 72 tūkst. 430 asmenų, 41 tūkst. 225 – tebeserga, 30 tūkst. 277 – pasveiko.

Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 611 žmonių, dėl kitų priežasčių mirė 318 užsikrėtusiųjų.

Per praėjusią parą ištirti 12 tūkst. 039 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, bendras nuo pandemijos pradžios ištirtų ėminių skaičius siekia 1 mln. 317 tūkst. 637.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Kad su policininko Skvernelio vadovavimu taip bus, matėsi iš anksto. Su automatu pabėgusios Molotkovo nesugebėjo pagauti, kaip jis gali su savo menkais gebėjimais sugauti virusą?

  Prieš mėnesį
 • Ggg

  Nuoroda

  Ar ilgai dar sitie valdziazmogiai ir supisti zurnaliugos gasdins zmones? Jokiu ligu nebera, liko tik korona, nepasirasinekit jokiu formu ka kisa sitie veterinarai...

  Prieš mėnesį
 • skaitytojui

  Nuoroda

  taip jums pritariu... nu kam slėpti žmonės žino visi pasikalba yra kaip yra nesigėdinkime to užkrato svarbu iškentėti visime bus svarbu be kraštutinumo...gerbkim netik save bet ir aplinkinius......susiimkite

  Prieš mėnesį
 • Tiesiogine transliacija prie egles

  Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • Zenonas N.

  atsakymas į: Tiesiogine transliacija prie egles Nuoroda

  Camera is not available

  Prieš mėnesį
 • Niekam neidomios

  atsakymas į: Zenonas N. Nuoroda

  tos tavo neveikiančios vaizdo kameros ant AKC ir ta egle kaip ir tas virusas kurio karantinas yra beprasmis. Yra svarbesnų reikalų, pvz. išasfaltuoti nusikaltimais teisiamam buvusiam merui keliuką prie sodybos už lėšas kurios buvo skirtos pandemijai suvaldyti !

  Kopija: " Susisiekimo ministro gruodžio 1 d. įsakymo Nr. 3-728 „Dėl Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų paskirstymo keliams taisyti (remontuoti)“ pakeitimu skirtas papildomas finansavimas Anykščių rajono savivaldybei. Pagal ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymą, papildomas finansavimas 29,5 tūkst. eurų skirtas Viešintų seniūnijos Viešintėlių kaimo Žliobiškio gatvei taisyti (remontuoti)."

  Prieš mėnesį
 • Vietinis

  atsakymas į: Niekam neidomios Nuoroda

  Nelabai jis ta gatvele ir naudojasi, o jei jums atrodo kad už 30 štukų nuo miestelio iki jo chatos galima pakloti asfaltą, tai jūs unikalus atvejis, kuriam kovidas ne plaučius, bet smegenis suėdė

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Užtat gripu mažai beserga, viską koronavirusas perėmė.

  Prieš mėnesį
 • Kadangi savivaldybės nupirdėliai

  Nuoroda

  taip ir nesugebėjo visuomenės informuoti kokiu gi kanalu bus transliuojama žadėtoji Kalėdinės eglės įžiebimo tiesioginė transliacija, visi nusivylę pažadais mąsiškai jau renkasi prie eglės šalia AKC .. :-) :-) :-)
  Šlovė virusui ?

  Prieš mėnesį
 • Tikrai juokdariai

  atsakymas į: Kadangi savivaldybės nupirdėliai Nuoroda

  Ir savivaldybes ir AKC svetainėse "kabo" užrašas "Stebėkite naujienas ir nepraleiskite tiesioginės transliacijos!" ....Tikriausiai pirmadienį bus "Tiesioginė transliacija" ? :-)

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau