Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono gyventojai teigia pasigendantys informacijos, kaip rajone vyks vakcinacija nuo koronaviruso.


"Iki šiol nežinia, kaip vyks visuotinis vakcinavimas, kur bus organizuotas, kas sudarinės eilę žmonių, ar nebus chaoso, ar nebus taip, kad savi saviem, giminėm ir draugam skiepus nuo koronaviruso skirs. Pavyzdžiui, Utenos savivaldybė rajono spaudoje paskelbė sąrašą seniūnijų, kokiose patalpose vyks vakcinacija, paskelbė kiek kokioje seniūnijoje yra gyventojų, turinčių pirmumo teisę valkcinuotis ir t.t. O pas mus tylu, ramu", - viename iš komentarų rašo portalo anyksta.lt skaitytojas.
Nei Anykščių rajono savivaldybės, nei Anykščių rajono sveikatos įstaigų tinklapiuose informacijos šia tema kol kas nėra.

Anykščių rajono mero pavaduotojas,rajono Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, kad viskas dėl vakcinacijos nuo koronaviruso yra suderinta.
"Sąrašus tvarko Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras.Yra numatoma vakcinuoti apie 100 gyventojų.Mes irgi esame pasiruošę. Mokykla yra paruošta, jeigu reikėtų gyventojus masiškai vakcinuoti, tai vyktų Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos sporto salėje", - sakė D.Žiogelis.
Jis taip pat pakomentavo kilusį "kipišą" dėl gyventojų skundų, kad yra vakcinuojami UAB "Anšilas", kuriai priklauso SPA Vilnius Anykščiai kompleksas, darbuotojai.
"Anšilas" yra sveikatos priežiūros įstaiga ir jie pakliuvo į pirmąjį vakcinavimo etapą", - sakė D.Žiogelis.
Iki šios savaitės pabaigos Anykščių rajone nuo koronaviruso bus vakcinuota 600 asmenų.165 asmenys vakcinuoti jau anksčiau. Tai tik pirmoji vakcinos dozė, antrą kartą ji bus kartojama po 3 - 4 savaičių.
D.Žiogelis sakė, kad vakcinuotis įstaigose atsisakė tik vienas kitas darbuotojas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • keista

  Nuoroda

  o tai jei i SPA atvyks sergantis ar nesoijantys virusa lankytojai jei uzsikres darbuotojai ju seimos -ka tada sakysim?

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Įdomu, kiek gi rajone dabar gyvena gyventojų, jeigu pradėjus masišką vakcinaciją, bus paskiepyta apie 100 žmonių? Gal korespondentas Robertas kažką ne taip parašė? O gal tikrai iš viso gyventojų skaičiaus bus atrinkta tik 100, kurie gaus skiepus? Tiktai kyla klausimas, kaipgi pirminės sveikatos centras tuos atrinks žmones? Pagal ausis, nosis ar giminystę?

  Prieš mėnesį
 • Žiogeliui

  Nuoroda

  Nuo kada SPA tapo sveikatos priežiūros įstaigomis...

  Prieš mėnesį
 • akreditavimo tarnyba prie SAM

  atsakymas į: Žiogeliui Nuoroda

  nuo 2014-06-23, kada išdavėm licenziją atlikti kitas ambulatorines asmens sveikatos priežiūros : kineziterapijos, ergoterapijos ir masažo paslaugas.

  Prieš mėnesį
 • Turtingųjų SPA... Juokingos paslaugos

  Prieš mėnesį
 • Senjoras

  Nuoroda

  Ponas Žiogelis paaiškino labai neaiškiai ir labai aptakiai. Ar rajone yra tik 100 žmonių, kuriuos reikia vakcinuoti? Kai prasidės masinis skiepijimas, tai ką, visi senukai iš Surdegio, Raguvėlės, Žaliosios, Trumbatiškio ir kitur turės suvažiuoti į Baranausko mokyklą? L:abai jau nerimti tie planai. Žinom tuos poliklinikos sudarytus sąrašius. Net ir nuo gripo paskiepyti nesugebėta visų rizikos grupei priklausančių žmonių, nes nežinia kas ir kada skiepijo, kas ir kada ieškojo tų žmonių. Tik neseniai skelbimas buvo "Anykštoje", gal todėl įdėjo, kad jau po lkaiko skiepytis nuo gripo. Utenos rajone numatytos skiepijimo vietos kiekvienoje seniųnijoje ir susakaičiuoti visi gyventojai, kurie pirmiausia bus skiepijami.

  Prieš mėnesį
 • Interpretacijų yra, na ir pritaiko... Žiauriai cia su tuo medicininiu reikalu tame spa.

  Prieš mėnesį
 • Štai

  Nuoroda

  Turi daug pinigų turėsi ir skiepus.

  Prieš mėnesį
 • Oho ho ho ho

  Nuoroda

  Tai gal ir Nykščiai jau vakcinuoti? Juk priklauso tiems patiems savininkams kaip Anykščių SPA? JuK Bitvinskas tikras sanitaras.

  Prieš mėnesį
 • Ir vėl nesupratau

  Nuoroda

  "Sąrašus tvarko Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras.Yra numatoma vakcinuoti apie 100 gyventojų. TIK 100? AR YRA REZERVINIAI SĄRAŠAI? LABAI JAU APTAKIAI KALBA PONAS ŽIOGELIS

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau