Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Vakar Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro komandos nuo Covid 19 skiepijo Aknystos socialinių globos namų ir Svėdasų senelių globos namų darbuotojus ir gyventojus bei SPA "Vilnius Anykščiai" kolektyvą. "Šlykštu, kai kažkas užlenda be eilės", - apie SPA, kuris dabar neveikia, kolektyvo skiepijimą "Anykštai" sakė Seimo narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos atstovas Tomas Tomilinas, tikindamas, jog šiandien klausimą apie SPA kolektyvo skiepijimą užduosiantis Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui.

Vakar paskiepyti 59 SPA "Vilnius Anykščiai" kolektyvo nariai arba visi darbuotojai kurie pageidavo skiepo.

 Anykščiai šiomis dienomis gavo 600 vakcinų nuo Covid 19.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Na taip

  Nuoroda

  Paskiepijo SPA darbuotojus, tai tegul dabar savanoriauja. Nesvarbu administratorės, virėjos ar masažo specialistės. Per visą karantiną tupi namuose, o dabar gali eit ir į priešakines linijas. Ligoninėje iškritę, tai jei tokia medicinos įstaiga tegul susipranta.

  Prieš mėnesį
 • tu

  atsakymas į: Na taip Nuoroda

  tavo reikalas kur kas sedi.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Na taip Nuoroda

  Mano nuomone, atsižvelgiant į savivaldybės Operacijų vadovo pranešimus, ligoninė puikiai tvarkosi ir be savanorių iš masažo paslaugų bendrovės. Rajono vadovų paskirtas laikinasis ligoninės direktorius savo ryšiais suvaldis susirgusiuosius ir sveikuosius personalo darbuotojus, o kad pacientų yra sergančių tai natūralu, be jų ligoninė neturėtų pajamų.

  Prieš mėnesį
 • Kur?

  Nuoroda

  Kokias nesąmones kliedi kai kurie vadovai dėl Anykščių SPA darbuotojų skiepijimo???Jokia SPA jau seniai nedirba,stovi viena,dvi mašinytės(turbūt sargo),o klientų nėra,tai kur tie "gydytojai" ar kiti "med.darbuotojai"?

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  Išrinktiesiems skiepai-šunauja palauks...!!!

  Prieš mėnesį
 • S

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  SPA ir medicina.... Gėda. Ir dar nedirba.

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Jus ginčiojates ,kodėl kažką paskiepijo pirmą,,kažką antrą.Praeis savaitė,kita ir norintis,bus paskiepiti,bet problema yra daug svarbesnė,nes keli tukstančiai Anykščių krašto gyventojų nesiskiepis.Nesiskiepis ir mano artimoi giminėj nei vienas,nes dauguma abejoje vakcinos efektingumu.Juk net 79 Santaros klinikų medikų buvo pasiskiepiję nuo karomos bet karoną susirgo.

  Prieš mėnesį
 • as

  Nuoroda

  pavyduoliai.

  Prieš mėnesį
 • K

  atsakymas į: as Nuoroda

  Pasiskiepyjot, tai gal ir patylekit, nes sedit gal ir namuose ar jūsų artimas sedi nedirba.... O kiti dirba....ir niekas nezino savo nei dienos nei valandos

  Prieš mėnesį
 • as

  atsakymas į: K Nuoroda

  nebeverk

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau