Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono vadovai, meras Sigutis Obelevičius ir jo pavaduotojas Dainius Žiogelis, tvirtina, jog SPA "Vilnius Anykščiai" kolektyvą anksčiau nei rizikos grupėje esančius asmenis ar rizikingą darbą dirbančius žmones buvo privaloma vakcionuoti, nes toks Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio įsakymas. Mat SPA "Vilnius Anykščiai" priskiriamas ... sveikatos priežiūros įstaigai.

 

 SPA "Vilnius Anykščiai" - pramogų kompleksas, kuriame restoranas, viešbutis, baseinai ir kt. Per karantiną tokių įstaigų veikla yra draudžiama. SPA "Vilnius Anykščiai" darbuotojai taip pat dabar yra prastovose. "SPA "Vilnius Anykščiai" turi sveikatos priežiūros įstaigos licenziją. O ką sako sveikas protas? Sveiku protu nelabai išeina vadovautis. Vadovaudamasis sveiku protu skiepyčiau ne 85 metų močiutę, kuri neišeina iš namų, o pardavėjus ir policininkus", - "Anykštai" sakė meras S.Obelevičius.

"Jie turi licenziją. Nėra skandalo. Skandalas būtų, jeigu nebūtume SPA "Vilnius Anykščiai" kolektyvo skiepiję",- tvirtino Anykščių rajono vicemeras, Ekstermalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas D.Žiogelis. Pasak jo, kokių įstaigų darbuotojus, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, pirmiausia reikia skiepyti, surašė savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė.

V.Daugelavičienė "Anykštai" dėstė, kad įstaigų prioritetinis sąrašas apskritai neegzistuoja, nes Anykščiai yra mažas miestelis. "Papraščiausiai skambinau į įstaigas, kurios patenka į prioritetinį sąrašą ir informavau, jog jos pateiktų darbuotojų, kurie pageidauja skiepytis sąrašus. Anykščiai - mažas miestelis, nedaug įstaigų, patenkančių į tą sąrašą", - tvirtino savivaldybės gydytoja V.Daugelavičienė.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Davatka

  Nuoroda

  Jadzei iš Svedasų ir kitiem svedaiškiam reikt daugiau savo reikalų žiųrėt, a ne Kupiškio senelių namais domėtis. Koks jūsų reikalas, dirba ten direktoriumi Paltinas ar nedirba. Juk Svedasuos gyvenat, tai patys pasiklauskit, susižinokit, o ne komentarus rašinėkit. Per ilgos nosys kai lkurių piliečių, tai visur ir kaišiojat.

  Prieš mėnesį
 • KLAUSIMAS

  Nuoroda

  ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBEI YRA 4 PAVALDŽIOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS. KALBAMA APIE SKIEPIJAMUS LIGONINĖS IR PSPC DARBUOTOJUS. KAIP SU KITOMIS ĮSTAIGOMIS TVARKA AR SPA IR ŠITUOS VALDŽIOS PALIEPIMU APĖJO?

  Prieš mėnesį
 • slaugytoja

  atsakymas į: KLAUSIMAS Nuoroda

  Mažiau pletkų klausykitės. Anykščiai pirmauja pagal skiepijimus, paskiepyta visi ne tik medikai, bet ir socialiniai, jau pradedama skiepyti 5 grupės žmonės, kai tuo tarpu Utena dar 1 grupės (medikų) nebaigė. Šaunuolis meras, vicemeras, PSPC direktorė, slaugytojos, kurios skiepija ir neskaičiuoja darbo valandų. Ačiū visiems, o piktus komentatorius pakoros Dievas.

  Prieš mėnesį
 • Gydytoja

  Nuoroda

  63 komentarai, kiek neteisybės, šlykštybių prirašyta mero atžvilgiu. O vakar per panoramą ministras tik patvirtino mero žodžius, kad Anykščiuose viskas padaryta teisėtai, laikantis įstatymų.

  Prieš mėnesį
 • Jadzė iš Svėdasų

  atsakymas į: Gydytoja Nuoroda

  Šiam ministrui liko kelios dienos vadovauti su tokiais pasisakymais tyčiojasi iš žmonių , gerai prezidentas sakė laikinai mėnesiui.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: Jadzė iš Svėdasų Nuoroda

  Jo, Anykščiuose Jadzės iš svėdasų gudresnės ir už ministrus... Bet, kaip mano bobutė sako, jeigu žmogus įsivaizduoja, kad viską gerai išmano, jam reikia konsultuotis su Gustu.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Juokinga ir tiek....nesąmonių kratinys, prioritetas tiems, kurių veikla sustabdyta, o medikai, kurie dirba, dar neskiepyti

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  ką išdarinėja ministras?

  Prieš mėnesį
 • Jadzė iš Svėdasų

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Įdomu kaip pasibaigė p . Rolando Paltino atleidimo istoriją Kupiškio senelių namuose..Svėdasuose kalbos sklinda kad Jis ir toliau vodavauja.

  Prieš mėnesį
 • Oceana

  Nuoroda

  Sunys loja,karavanas eina. Ten SPA ir zmones dirba.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau