Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (2)

Kelis metus laikinąja Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktore dirbusi Kristina Beinorytė atleista iš pareigų, o nauja laikinąja vadove paskirta Renata Gudonienė. K.Beinorytė iš darbo pasitraukė po to, kai paaiškėjo, kad ant Kalitos kalno įrengta nusileidimo padangomis trasa yra nelegalus statinys.

 R.Gudonienė yra Anykščių rajono tarybos narė. Net ir laikinieji savivaldybės įstaigų vadovai negali būti Tarybos nariais. Tačiau, pasak Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus, yra niuansai - esant nuolatiniam įstaigos vadovui, laikinasis vadovas savivaldybės Tarybos nariu galiu būti.

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro nuolatinė vadovė Vilanda Reikalienė šiuo metu yra vaiko auginimo atostogose.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • To"Aš"

  Nuoroda

  Ot susižavėjo,kad maloniai bendrauja ir pan.?Dirbant su žmonėmis ir PRIKLAUSO BŪTI MANDAGIAM,KULTŪRINGAI BENDRAUTI,PATARTI.Čia jokia jos "locka",o BŪTINA DARBO SĄLYGA!

  Prieš mėnesį
 • Pašalpinis

  Nuoroda

  Man nereikalingi jokie Turizmo centrai. Tegu tik valstybė pašalpas moka, aš jau mokėsiu paturistauti su bambaliu alaus rankoje ir vienas ar su draugeliais. Tikrai reikia mažinti darmajedų skaičių visokiausiose įstaigose.

  Prieš mėnesį
 • as

  Nuoroda

  Sveikinu, Renata.
  Nuostabus žmogus, padedanti visiems, visada maloniai bendrauja ir pataria. Anykščiams tik pasvajot, kad ji sutiktų nuolatine vadove būt.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  atsakymas į: as Nuoroda

  Kaip ji budama maloni kels Anyksciu turizma,pritauks lesu i biudzeta ir aplamai kokie jos kaip vadoves igudziai ir t.t:DDD???

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Aš susimąčiau,-jei laikraštis rašo, kad laikinoji direktorė pasitraukė iš pareigų paaiškėjus, kad ant kalno nelegali statyba atlikta už savivaldybės skirtus pinigus, tai gal bus daugiau norinčių pasitraukt? Kažkas iš savivaldybės taip pat atsakingas už statybas, vykdomas pavaldžioje įstaigoje, rajono žemėje, ar rajono vadovas mato kitaip šitą jo komandos "žaidimą"?

  Prieš mėnesį
 • Cha

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Turbut jau tie zmones nebevaldzioj:DDgal taryboj sedi ar kituose postuose:DDD

  Prieš mėnesį
 • Neapsimesk Juozu, dunduliuk

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kaip žvakių biznis?

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: Neapsimesk Juozu, dunduliuk Nuoroda

  Tikrai aktualus klausimas? Kiek TVICo parduotuvė parduoda žvakių, kurių vieneto kaina 6:30€.
  Beja, o kaip taisusiję su pramoginio statinio statyba ir savivaldybės administracijos statybų skyriaus veikla, kuri rajono vadovus " nuleido" į pakalnę ant padangos?

  Prieš mėnesį
 • Ne visai taip

  Nuoroda

  Šiam paskyrimui trūksta logikos, o gal ir teisėtumo. Nesuprantu, kodėl ponią Renatą Gudonienę reikėjo skirti laikinąja vadove? Būdama verslo ir turizmo informacinio centro direktoriaus pavaduotoja, ji pagal pareigas privalo pavaduoti direktorių. Eidama į pareigas ji susipažino ir pasirašė, kad atliks tas funkcijas, nesant vadovui. Įtariu, kad savivaldybės vadovai panoro pamaloninti koalicijos partijos narį aukštesniu atlyginimu. Tik ar tai moralu ir atitinka viešą interesą? Rajono tarybos nariai turėtų paprašyti administracijos direktorės paaiškinimo.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  atsakymas į: Ne visai taip Nuoroda

  Klausimas dar apie jos koompetencija.Kodel visur vykdomi konkursai atrankos o cia...labai jau seimyniskai elgiasi musu valdzia:DDDDD

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau