Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)

Anykštėnė Marijona Fergizienė mano, kad įsibėgėjus šildymo sezonui, kurortiniuose Anykščiuose tvyro per daug dūmų.


"Kas rytais išeina pabėgioti ar pasivaikščioti, tai pasakys, kad pirmiausiai reikia susirasti vietą kur nėra dūmų. Anykščiuose labai daug privačių namų, kurie neprijungti prie šildymo sistemos, todėl šildosi malkomis, anglimis ar kitu kietu kuru. Kai nėra vėjo, tai oras būna taip pakvipęs dūmais, kad norisi greičiau namo. Prieš skelbiantis kurortu, turėtų pasitikrinti oro užterštumą. Iki rimto kurorto Anykščiams dar labai toli", - pastebėjo anykštėnė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ramibės raj. Jau kelintą dieną. Negalima lango pradarit nuo dūmų smarvės kada kaminuose bus detektoriai kurie tikrins kuom kūrenti.

  Prieš mėnesį
 • idomu

  Nuoroda

  tokios ponios ir verkia o tegu pasiziuri kas buvo pries 30 metu ir dumijo ir neverke niekas isponejo visi miestieciai

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Kad visi kurentu malkom kaip prieš 30 metų būtu gerai,bet malku nebeiperka,tai kurena briketais,kurie pagamiti iš šiukšliu.Vot cia smirda jomajo.

  Prieš mėnesį
 • Dalužyte

  Nuoroda

  Miela pone, prieš siūlydama prisijungti prie miesto šildymo sistemos , pasidomėti reikės kiek tai kainuoja ir paaiškinti kaip šimto metų senumo namą prijungti ,Juk ji pajudinus sienos subūręs,o gal jūs milijardierius ir Galit kompensuoti remontą būtų labai malonu

  Prieš mėnesį
 • Marijonai

  Nuoroda

  Ponia ,esat kartais protinga ,o kartais ,,,,nelabai .Kaip įsivaizduojat senukus ,kurie gyvena namely prisijungti prie miesto šildymo ? Iš kieno kišenes ? Jie pasikurena malkomis viena kambarėlį ir laukia pavasario .Idomu kur jūs žinot kur angliai parduodami ? Aš bent prieš 35 žinojau küro kontora ,o šiandien ? Užsiimkit kita veikla ponia ,pasiūlykite savivaldybei įkurti maža pramonę,kad gyventojai turėtų darbo ,o nelauktu ES kruopu .

  Prieš mėnesį
 • robke

  Nuoroda

  Nu nei karto nemaciau kad popnia Fergiziene begioja kaz kur.Taip kad sedek uzpakali suraukus ir nerasinek visokiu nesamoniu.

  Prieš mėnesį
 • robertas

  Nuoroda

  Sedi savo daugiabuciam ,kurent nereikia ir dar kvaksi.Butu savo nuosaveme namuke kitaip kalbetu.Visais laikais kurenom malkom ir viskas buvo gerai -nieks nepriekaistaudavo kad dumai is kaminu ruksta, dabar ir anglim mazai kas kurena .

  Prieš mėnesį
 • Haris

  Nuoroda

  Tai tai viskas negerai

  Prieš mėnesį
 • Mana kaimynus Traškūnas

  Nuoroda

  ti sava gryčias vienu galu per žiem sukūrena. Vasaru atsremantuoja i kitu žiem vėlei tas pats

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023. OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ====== >>>>>> https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau