Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Pirkau kojų tepalą „Arkliška galia“, pasitepiau, tai dvi dienas niekaip negalėjau namo patekti – vis prašuoliuodavau...

Komentaras

To dar nebuvo:„...didžioji dalis šio projekto lėšų bus skirta Sodų gatvėje esančio vandens telkinio, kuriame aptikta nykstančios rūšies varlė, sutvarkymui. Dėl varlės nieko negaila. Reikia kurti prie tvenkinio laužus, kad toji nesušaltų. Ir šert ją reikia, tik kuris nusimano kuo? Važiuos turistai iš viso svieto varlės žiūrėti."

Skaityti komentarus (3)

Monika LEONAVIČIENĖ, projektų vadovė:

 

1.Metų įvykis po dangum Anykščių

Anykščių Šv. Mato Bažnyčios šventoriuje atkastas senosios bažnyčios varpinės varpas. Po Anykščių rajono piliakalnių kasinėjimo tai naujas etapas mūsų miesto archeologijos puslapiuose. Įdomu, kur šis varpas bus eksponuojamas po visų tiriamųjų archeologinių darbų?

2.Metų nusivylimas

Griūvantis dešinysis Šventosios upės takas. Vos atidarius taką, jis švietė skaisčiai, o dabar Led'ai prigeso ir takas vietomis tapo tamsokas. Negana to, jis dar  ėmė griūti, atsivėrė duobės. Liūdniausia, kad kaltų dėl darbų broko nėra...

3.Metų sensacija

Pasaulinis reiškinys - tualetinio popieriaus akcijų kilimas. Per pirmajį karantiną bijodami, kad Vyriausybė mus visiškai uždarys namuose,  žmonės puolė į parduotuves - kas kruopų, kas dešros, o kas tualetinio popieriaus pirkti. Juk pas „nykštukus“ tuščiomis neisi :).

4.Metų „bajeris“

Vis dar neveikianti amfibija „Veronika“. Investicijos nemenkos (75 000 Eur), nesvarbu, kad dalis pinigų iš ES fondų. Stovėdama „sausajame doke“ - komunalininkų garaže, „Veronika“ sugebėjo sugesti, o bandymai priversti amfibiją dirbti miesto parko tvenkinyje buvo nesėkmingi. Ech, „Veronika“, gerai, kad tu bent ne paskenduolė....

5. ...ką manote apie koronaviruso pandemiją?

Virusas priminė žmonėms, kaip svarbu laikytis higienos, apribojo bendravimą bei judėjimą. Pirmas karantinas buvo sunkus, nes tai buvo nauja patirtis, dabar  jau jaučiamas nuovargis dėl visų ribojimų ir suvaržymų. Atsiradus vakcinai, tikėkimės, viruso plitimas sustos ir pandemija nuslops. O kol kas visiems linkėsim nesirgti.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Valdas Mikenas

  Nuoroda

  Šauluole Monika! Puiki metų santrauka.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Moteris dar nesuprato, kad suvaržymai yra ne dėl viruso.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kodėl Putinas negalįs susilaikyti nebučisvęs berniukams bambos? Tu, Taigi esi Rusijos mylėtojas, turėtum žinoti.

  Prieš mėnesį
 • Aa

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Jus pats irgi daug ko nesupratot. Puiku Monika.

  Prieš mėnesį