Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Skaityti komentarus (1)

Raimondas GUOBIS, muziejininkas, „Anykštos“ bendradarbis:

 1. Metų įvykis po dangum Anykščių.

Atvirai pasakius, niekas manęs šiame pasaulyje jau nestebina, nebent kai kurių žmonių bukumas ir kūrybiškumas...

2.Metų nusivylimas.

 Kad nepavyko Troškūnų šaulių žūties šimtmečio jubiliejaus  (1920 metų lapkričio 22 dieną penki vyrai žuvo drąsiai kaudamiesi su kelių šimtų įsiveržusių į miestelį lenkų kariuomenės raitelių daliniu) įtraukti į minėtinų Anykščių krašto renginių 2020 metais kalendorių, o dėl epidemijos visai nebuvo paminėtas. Taip pat kad Anykščių miesto želdinių tvarkytojai nepradėjo tausoti, saugoti senų, gražių medžių, puošiančių aplinką bei ugdančių piliečių dvasią ir tapatybę.

3. Metų sensacija.

Asmeninis pokytis, nes šie metai buvo man labai uždari. Nustebinau pats save: pavyko baigti rašyti, parengti bei, geriems žmonėms padedant, išleisti keturias knygas.

4. Metų „bajeris”.

Tai, kad „bajeris“ iš tiesų yra realybė. Kad nebėra kam skaldyti tikrų „bajerių“, keliančių juoką bei pasigėrėjimą.

5. …ką manote apie koronaviruso pandemiją?

Manau, kad ją išgyvensime. Žmonija yra pergyvenusi ne tokių katastrofų, tad atsilaikys. Tai ne pasaulio pabaiga. Gal net laikas sustoti, pajusti trapų laikinumą, permąstyti, gal net perkeisti savo gyvenimą. Privalome išlikti solidarūs, elgtis išmintingai, nuslopinti savo egoizmą, saugoti save ir kitus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Keblanių užkurys

  Nuoroda

  Nu naujiena...Visadu mislijau, kad anas Niekeną žmagus, ( nu gal pagal algalaoius Verbickui priklausa), a čia pasroda anykštas..Nu kū, -sveikinu.

  Prieš mėnesį
 • Ko jis taip jau šaunuolis kad rankraščius perrašo

  Prieš mėnesį
 • Elyte

  atsakymas į: O Nuoroda

  tikrai šaunuolis tokiame šaltyje tik su marškinėliais ir be rankovių. Mant tai brrr- šalta net pro langą žiūrint.

  Prieš mėnesį
 • Angelė, pragaro merga !

  Nuoroda

  Ko nepadarė kryžiuočiai ir švedai, lenkai ir stalinai, fašistai ir komunistai, tą su savimi, laiminami Eurosojūzo ir JAV, padarysime patys: susinaikinsime nebenorėdami gimdyti ir emigruodami iš tėvynės.

  Prieš mėnesį
 • Sovietinei Šmėklai

  atsakymas į: Angelė, pragaro merga ! Nuoroda

  Čia tas pats kas parašyti, nėra jokio skirtumo ar mirti nuo bado gulage, ar Paryžiaus restorane paspringus nuo juodos ikros. Ir dėlto kalčiausias Paryžius, nes gulage nebuvo kuo paspringti, dėl to gulagas yra geriau.

  Prieš mėnesį
 • Pragare jau esat pats ar pati...

  Prieš mėnesį
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Vat niekaip nesuprantu, kaip senas, papuvęs, gręsiantis išvirsti medis ugdo mano dvasią ir tapatybę? Gal jis simbolizuoja nykstančią, senėjančią , nenorinčią gimdyti ir išmirštančią lietuvių tautą bei išsiemigruojančią valstybę ?

  Prieš mėnesį
 • Blogai

  Nuoroda

  Kai żmogus pradeda ašaroti dėl nupjauto medžio, tai greitai pradės verkti dėl banginių žudymo, po to dėl kurmių gaudymo ir taip iki plokščios žemės. Simptomai

  Prieš mėnesį
 • Uu

  atsakymas į: Blogai Nuoroda

  Na, nesuprantate ir tiek... Simptomus bet kokius galite pajusti kiekvienas...

  Prieš mėnesį
 • Labai teisingai.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau