Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kada

  Nuoroda

  Kada matėt nors viena politiką ,kuriam rūpėjo gyventojas ,paprastas darbininkas ? Nebent Leonui rüpejo gyventojai ,o ne kišene .

  Prieš 2 mėnesių
 • Faktas kaip blynas!

  Nuoroda

  Kam reikalingas Socialinės gerovės centras, jei jo darbuotojas Donaldas Vaičiūnas, atsakingas už pagalbą benamiui, suranda daugybę priežasčių, kodėl tokiems žmonėms nepadedama. Naikinkit šią biurokratinę ir niekam nereikalingą įstaigą arba keiskit darbuotojus jautriais ir norinčiais suprasti bėdą ištikusį žmogų.

  Prieš 2 mėnesių
 • D

  atsakymas į: Faktas kaip blynas! Nuoroda

  Kiek jaunų po siukslunus knaisiojas ir jiems gerai, nepriversi jų dirbti ir jiems jokia užuojauta nereikalinga, nereikia čia svaigti apie užuojautą.

  Prieš 2 mėnesių
 • K

  atsakymas į: Faktas kaip blynas! Nuoroda

  Benamiai nenori tokių paslaugų, jie pasirenka tokį gyvenimą patys.... Nieko čia naujo, atsilikę tokie, kurie to nesupranta....

  Prieš 2 mėnesių
 • Retorinis

  atsakymas į: K Nuoroda

  jūs paklauskit, kada Vaičiūnas ar kitas asmuo kalbėjo su benamiu dėl jo padėties? Gera pasakyti, jie to ar ano nenori. O kas pasiteirauja, pakviečia, pasiūlo... Tai kodėl, jei poreikio pagalbai nėra, nelikviduojamos tokios neva pagalbos įstaigos?

  Prieš 2 mėnesių
 • Esantis šalia centro

  atsakymas į: Retorinis Nuoroda

  Man asmeniškai iš šono labai įdomu kodėl klausiama apie benamių situaciją būtent Donaldo, kuris yra visiškai neorientuotas apie esamą situaciją, kuris net nedirba su jais. Teko savanoriškai prisidėti prie centro labdaringų akcijų, jos buvo įvairios, viena iš jų prieš Kalėdas lauke dalintas karštas maistas keletui šios grupės asmenų, Donaldo nei su žiburiu nesimatė o spaudai komentuoti gali.

  Prieš 2 mėnesių
 • #

  atsakymas į: K Nuoroda

  Tai kam tada tos paslaugos?

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Kai miršta dar darbingo amžiaus žmonės, o mero pavaduotojas, vienos iš valdančiųjų politinės partijos lyderis sako, kad nereikia to dramatizuoti, tai susidaro įspūdis, kad politikas kalba apie šernus ir AKG poveikį jų populiacijai rajono teritorijoje.

  Prieš 2 mėnesių
 • HOPE

  Nuoroda

  I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly . so i make my family happy and u can do Check it out what i do….....https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš 2 mėnesių