Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Portalas 15 min.susidomėjo, kodėl neskelbiamas Anykščių ligoninės direktoriaus konkursas.


Nuo pernai gegužės mėnesio Anykščių ligoninei laikinai vadovauja buvęs jos vadovas Dalis Vaiginas.
"Konkursas bus, bet tiesiog dabar yra tokia įtempta padėtis, kad tiesiog mes taip galvojame, kad geriau šiek tiek pralaukti šitą patį baisumą, kol baigsis bent jau ten jau tas židinys ligoninėje, tada jau skelbsime. Čia ne todėl, kad kažkas tai kitaip", - žurnalistams sakė S.Obelevičius.
Savivaldybė Anykščių ligoninės direktoriaus konkursą žada paskelbti šių metų vasario viduryje arba kovo pradžioje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Petriukas

  Nuoroda

  O koks kieno reikalas, apie konkursą?

  Prieš mėnesį
 • Ona

  atsakymas į: Petriukas Nuoroda

  Užtai ir vaikšto apsmukusiomis kelnėmis, nes vis gumą tempia. Situacija tai ne vakar susidarė, o iškarto, kai meras atleido ligoninės direktirių anksčiau vadovo kadencijos laiko.

  Prieš mėnesį
 • Kita Ona

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  O tegu pabūna. Nors patarėjo ir trūksta.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Nu bet toks pamekenimas vadinamo mero, kad nepagausi nei esmes, nei prasmes! Kaip suprantu, jam svarbiausia miegant pralaukti ta kadencija, ,,sita pati baisuma” ir ok. Norime ir mes, kad tik greiciau ta kadencija baigtusi! Geda ir tiek.Ka zmones galvoja rinkdami, vienas Dievas tezino!

  Prieš mėnesį
 • NU

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Tikra tiesa.

  Prieš mėnesį
 • Patarėjui

  Nuoroda

  Neduok dieve, tokio patarėjo. Kažkas kažką iš kažkur nuleis, o kur Jūsų galvos, juk ligoninė yra savivaldybės dispozicijoje. Kai Vasiliauską atleisti tai savivaldybės reikalas, o kai kažką patiems galvoti reikalingas nuleidimas iš ministerijos, o gal iš dangaus, kad proto įkrėstų ir priverstų dirbti, galvoti. Bus jau du metai, kai šie vadovai dirba, reikalai nejuda, juda tik nepatikusiųjų specialistų valymas. Juk nuo pirmos pandemijos bangos jau metai, per metus laiko buvo daug konkursų paskelbti ir sutvarkyti. Kodėl Rokiškis sugebėjo jau birželio mėnesį paskelbti konkursą ligoninės vadovo pareigybei užimti, o Jūs iki šiol vietoje pirdenat. Jiems irgi tą pati pandemija egzistavo. Ką reiškia, kai dirba specialistai, tikri vadovai. Dabar nebe tie laikai tupčioti, laimi tas kas pirmas. Tai tokios tokelės.

  Prieš mėnesį
 • o kodėl

  atsakymas į: Patarėjui Nuoroda

  Kupiškis neskelbia, kai buvo išsirinkę kažkokį svetimą praėjūną, katras po kelių mėnesių pabėgo išsigandęs dar pirmos pandėmijos bangos. Taip ir dirba ligoninė su laikinu vadovu. Nu tikrai ne laikas tokiu sudėtingu laiku vadovus kaitelioti.

  Prieš mėnesį
 • pirdalui

  atsakymas į: o kodėl Nuoroda

  ziurek savo Anykscius ,kad spetum savo sikna danesti ir gautum pagalba.

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas

  atsakymas į: Patarėjui Nuoroda

  Patarėjas tai ne dievo malonė, o rinkėjų politinės valios duotybė su kurai reikia susitaikyti, nes taip yra sutarta partijų, sudariusių koalicinę sutartį. Ir viskas Anykščiuose yra gerai ir pagal statistiką ir pagal savivaldybės veiklos įvertinimas. Nereikia mums lygintis prie kažkokio Lietuvos užkampio ar pakraščio, kurį minite komentare.
  Anykščiai ne tik žalioji Lietuvos viršūnė! Čia gera vadovauti, gyventi ir ilsėtis...

  Prieš mėnesį
 • Ne tas pats

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Nežiūrint į tai, kad mero patarėjas yra politinio pasitikėjimo tarnautojas, tačiau jis turi būti atrinktas pagal kompetenciją atrankos būdu. Tai už mokesčių mokėtojų pinigus dirbantis asmuo ir visuomenei ne tas pats, kas užima tas pareigas ir kokią naudą jis atneš. Keista, kai meras giria nieko nenuveikusį asmenį ar savo partijos narį, neįvardindamas jo nuopelnus.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau