Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Komentuoti

Anykščių rajono savivaldybės administracija gavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) raštą, kuriame nurodyta pateikti paaiškinimus dėl SPA „Vilnius Anykščiai“ darbuotojų skiepijimo nuo Covid-19.

 

Priminsime, jog prastovose esančio SPA „Vilnius Anykščiai“ kolektyvas buvo paskiepytas vienas pirmųjų Anykščių rajone ir tai sukėlė politikų ir visuomenės pasipiktinimą bei sulaukė žiniasklaidos dėmesio.

Plačiau – „Anykštoje“

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva rajono savivaldybei tai nesuteikia garbės. Kiekvienas tokių tarnybų susidomėjimas, tai rizikos požymiai dėl neteisingai pasirinkto sprendimo ar atlikto valdymo veiksmo.Taip pat tai mažina savivaldybės administracijos veiklos vertinimo rodiklius. Mano nuomone savivaldybės vadovams reikia pagalvoti apie tinkamų patarėjų pakvietimą į komandą, kad nebesikartotų tokie, nevisai suprantami sprendimai ir tokie nevykę nusileidimai nuo Kalitos kalno.

  Prieš mėnesį
 • Juristas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  SST prašymas pateikti paaiškinimus neturi jokių juridinių pasekmių. Tai ne pradėtas tyrimas. Kiekviena savivaldybė gauna kasmet įvairių įstaigų, pradedant STT ir baigiant seimo kontrolieriais prašymus pateikti paaiškinimus ir tai niekaip neatsiliepia į veiklos rodiklius. Nemanau, kad Juozas būtų tinkamas kandidatas į patarėjus. Kritika - nėra kūryba.

  Prieš mėnesį
 • Nenuvertink

  atsakymas į: Juristas Nuoroda

  Juozas tinkamas į mero pareigas

  Prieš mėnesį
 • daktaras

  atsakymas į: Nenuvertink Nuoroda

  Tokių juozų nemažai sutinka Gustas, jie ir merais gali būti, ir Napaleonu, ir šventu tėvu. Kai žmogus dedasi viską išmanantis yra diagnozė

  Prieš mėnesį
 • Na

  atsakymas į: daktaras Nuoroda

  Negražu. Kiek patyčių leidžiama.

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: Juristas Nuoroda

  Nežinia kaip pats išmanote viešo administravimo teisę ir Vyriausybės vertinimo kriterijus taikomus viešo administravimo institucijoms? Galimai painojate atsakomybių taikymo teisę ir efektyviis veiklos ir valdymo vertinimo kriterijus. Taigi diskutuoti apie skirtingus dalykus, suplakant į apstrakčius teiginius nėra prasmės.

  Prieš mėnesį
 • Žinok

  atsakymas į: Juristas Nuoroda

  Čia Vaičiūnas kalba apie save

  Prieš mėnesį
 • L

  atsakymas į: Žinok Nuoroda

  Kokia meilė kažkokiam Vaiciunui, is komentarų patalogine... Stiprybės, nepavargsta žmonės. Bet ar veikia... Pagalvokite...

  Prieš mėnesį
 • Medikė

  Nuoroda

  Paprašė, paaiškins ir užsibaigs burbulinis skandalas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau