Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

NBA lygoje įvyko mainai, kurių metu Brooklyn Nets komandą papildė J.Harden. Nets komanda ryškiai sustiprėjo, tačiau ar to pakaks siekiant tapti NBA čempionais?

 

2021 metus NBA pasitinka su viena iš didžiausių sezono naujienų - į „Nets“ komandą atvyksta ne kas kitas, o J.Harden. Apie šį žaidėją jau buvo daug kalbų, o ieškoma naujos komandos buvo pradėta jau vasara. „Rockets“ komandai daug dėmesio rodė „76ers“ komanda, kuri už J.Harden norėjo atiduoti B.Simmons ir kelis papildomus žaidėjus. Vis tik, šiems mainams neįvykus iš niekur nieko atsirado „Nets“ komanda, kuri kitų NBA komandų dėka uždarė šiuos mainus ir į savo komandą prisiviliojo J.Harden. Dabar komandoje galima sakyti, kad yra trys vieni iš geriausių lygos krepšininkų, tačiau kokie iš tikrųjų yra komandos šansai siekiant NBA čempionų titulo. 

Nors „Nets“ pasipildė J.Harden, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad komanda atidavė du itin svarbius žaidėjus - C.Levert ir J.Allen. J.Allen šį sezoną buvo vienas iš geriausių komandos žaidėjų, kadangi jis visada atiduodavo visą save aikštėje ir kovodavo dėl kiekvieno kamuolio. Iškeitus J.Allen, komanda stipriai susilpnina savo priekinę liniją, kurioje lieka tik D.Jordan. Didelė tikimybė, kad „Nets“ bandys ieškoti pastiprinimo priekinėje linijoje, nes D.Jordan tikrai neužteks siekiant NBA čempionų titulo. Galima sakyti, kad komanda bandys žaisti mažu penketu, kurį ir dabar kartais naudodavo, kai K.Durant ir J.Green sudarydavo aukštaūgių porą, tačiau tokiame penketuke komanda visiškai negali apsiginti prieš kitų komandų aukštus žaidėjus. 

Ką komandai reiškia C.Levert praradimas? Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad C.Levert šį sezoną, kai komandoje nežaidė K.Irving ir K.Durant, rinko daugiau nei po 31 tašką per rungtynes, todėl šio žaidėjo talentu puolime abejoti tikrai nereikėtų. Tai buvo neabejotinai geriausias žaidėjas, kuris kildavo nuo suolo ir leisdavo išlaikyti aukštą puolimo tempą. Praradus šį žaidėją, reikės daugiau dėmesio skirti suolo stiprinimui ir žinoma - minutes padalinti pagrindinėmis žvaigždėms taip, kad bent vienas visada būtų aikštėje. S.Nash turi puikius tris krepšininkus, kuriems padalintos minučių skaičius gali būti esminis siekiant sėkmingo rezultato. Taip pat, komandą paliko ir T.Prince, nors žaidėjas stabilių rezultatų nerodė, tai vis tiek solidus žaidėjas nuo suolo, kuris gali atlikti jam skirtas užduotis. „Nets“ komanda šiais manais už vieną žvaigždę atidavė svarbius rotacijos žaidėjus. 

Ar „Rockets“ turėjo kitų variantų ir galėjo J.Harden iškeisti į kitą komandą? Daug kalbama buvo apie mainus su „76ers“ komanda, iš kurios mainais turėjo atvykti B.Simmons. Vis tik, žvelgiant į tai, kad komandoje yra J.Wall, B.Simmons yra visiškai nereikalingas, nes abu žaidėjai mėgsta diriguoti komandos žaidimui ir komandai yra daug reikalingesnis žaidėjas, kuris galėtų pelnyti taškus. Taip „Rockets“ komanda ir padarė - gavę C.Levert jį iškeitė į V.Oladipo, kuris „Rockets“ komandoje turėtų tapti vienu iš pagrindinių žaidėjų renkant taškus. Niekam nebūtų staigmena, jeigu būtent V.Oladipo bus rezultatyviausias komandos žaidėjas. Tačiau, ar C.Levert negalėjo irgi tapti naudingu žaidėju puolime? Situacija tokia, kad čia geriau pasisekė „Pacers“ komandai, kadangi V.Oladipo jau vasarą sakė, kad nori palikti komandą, todėl dabar už jį gavo motyvuotą C.Levert, kuris, kaip minėjome, šį sezoną nežaidžiant K.Durant ir K.Irving rinkdavo daugiau nei 30 taškų per rungtynes. 

Jeigu vertintume „Nets“ komandus šansus laimėti NBA čempionų titulą, daugiausiai dėmesio reikėtų atkreipti į tai, kaip bus stabdomi žaidėjai po krepšiu. Šiuo metu komanda akivaizdžiai turi silpną priekinę liniją ir jeigu žiūrėtume į tai, kokie žaidėjai priekinėje linijoje yra pagrindinėse konkurentėse, ten galime matyti - A.Davis, N.Jokič, G.Antetokounmpo, tie patys „Pacers“ šį sezoną turi puikiai priekinėje linijoje žaidžiančius D.Sabonį ir M.Turner. „Nets“ komandos šansai laimėti NBA stipriai padidėjo, tačiau, pasistiprinti priekinėje linijoje tikrai reikėtų. Daugiau apie komandos šansus galite sužinoti paspausdami - patekti į svetainę

Užsakymo nr. 54