Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Antholce (Italija) vykstančiame šeštame pasaulio biatlono taurės etape fantastiškai pasirodė Lietuvos vyrų estafetės komanda. Mūsiškiai užėmė 14 vietą ir pakartojo geriausią pasiekimą šalies istorijoje. Iškart už mūsiškių, 15-ti, finišavo dabartiniai olimpiniai čempionai švedai.

4×7,5 km varžybose mūsiškių komandą sudarė Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia, Tomas Kaukėnas bei Maksimas Fominas. Lietuvos ekipa varžybose panaudojo 8 papildomus šovinius bei taiklumu nusileido tik vokiečiams ir italams.

Pirmą etapą K.Dombrovskis baigė 18-as, antrajame V.Strolia šią poziciją išlaikė, o T.Kaukėnas komandą kilstelėjo į 12 vietą. Jaunimo rinktinės narys M.Fominas, nors ir prarado dvi pozicijas, su užgriuvusia atsakomybe susitvarkė puikiai – gulint prašovė tik sykį, o stovint pataikė į visus taikinius.

Varžybų nugalėtojais tapo prancūzai: pergalę jiems išplėšė Emilienas Jacquelinas, paskutiniuose metruose aplenkęs sezono lyderį Johannesą Thingnesą Boe iš Norvegijos. Pastarieji atsiliko 0,8 sek., o trečią vietą užėmę rusai – 50,8 sek.

Lietuvos komanda nuo nugalėtojų atsiliko 5 min. 28,2 sek. Varžybose dalyvavo 24 šalių ekipos.

Šią savaitę Lietuvos biatlonininkai dalyvaus Dušnikos Zdrujuje (Lenkija) vyksiančiame Europos čempionate. Tuo tarpu pasaulio biatlono čempionatas vyks vasario 10-21 dienomis Pokliukoje (Slovėnija).

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Rt

    Nuoroda

    Sveikinimai anykštėnui Vytautui Stroliai , ir jo komandai.
    Sekmės vyrai.

    Prieš mėnesį