Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)
Jono JUNEVIČIAUS nuotrauka

Dėl gausių kritulių Lietuvoje lūžta medžiai, sniego pūsnyse klimpsta automobiliai, tačiau Anykščių rajone kol kas situacija gera.


Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas "Anykštai" sakė, kad šį antradienį tarnyba nesulaukė nei vieno pagalbos skambučio.
Anykščių rajono ugniagesių tarnybos viršininkas Valdas Tereškevičius "Anykštai" taip pat sakė, kad šiandien dar neturėjo nei vieno su stichija susijusio iškvietimo.
Abu šiuos pašnekovus "Anykšta" kalbino šiandien 16 valandą.
Dėl stichijos kai kuriose Anykščių rajono vietovėse yra sutrikęs elektros tiekimas.16 val. duomenimis, elektros neturėjo kai kurie Andrioniškio seniūnijos gyventojai.
Valstybinių miškų urėdija įspėja, kad dėl aplipusio sniego, dalyje miškų situacija tapo pavojinga - lūžta medžiai.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad šį antradienį nebuvo gauto nei  vieno pranešimo apie tai, kad Anykščių rajone dėl ekstremalių vairavimo sąlygų nuo kelio būtų nuvažiavęs bent vienas automobilis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Piatra

  Nuoroda

  Mes ti vakar su Marelu pajamiam šupeles i atsikasem keliokus iki nužnyka lig malkines. Da aš pelanų pabarsčiau iš pečią i neraudam abu, kelia nevala kelia nevala

  Prieš mėnesį
 • Neturi

  Nuoroda

  Daug ministrų darbo tegul eina savo buldozeriai valyti sniego ir pajus kas yra paprastas žmogus tuo pačiu pajudins subinės paslortuos nereiks treniruokliu

  Prieš mėnesį
 • Maskvoje

  Nuoroda

  Tokio barako tikrai nepamatysi, sniegą valo be perstojo o valkatos net neleidžia vaikščioti gatvėmis, taip kad ten nebuvęs ir nežinodamas nieku nekalbėk

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvoje visiškas bardakas, net takų negali pravalyti. Anksčiau su lopeta pravalydavo, o dabar turi valymo techniką ir nesugeba.

  Prieš mėnesį
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Maskvoje blogiau. Tad

  Prieš mėnesį
 • Pasaulio

  Nuoroda

  pabayga

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  del keliu sutinku kelininkams dar yra kur tobuleti o furoms turi buti privaloma veziotis grandines

  Prieš mėnesį
 • Nu nu

  Nuoroda

  Rajone ramu. 17 val prie laju tako fura neužkilo i kalna, kelias nevalytas, prabrauktas ryte ir pamirstas.salygatviai nevalyti siandien visiskai ir mieste tik centrinese galvese praeita. Miskuose medžiai ant kelio.

  Prieš mėnesį
 • Naa

  atsakymas į: Nu nu Nuoroda

  Gluše, tu. Nematai, kaip sninga! Natūralu, kad visų kelių iš karto nenuvalysi.

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Na bet Kęstučio gatvė visai pamiršta,nei
  kelio nei šaligatvių valo,kažkas baisaus

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau