Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Didelis juodas šuo sekmadienį, sausio 31 dieną, įsmuko į anykštėnų Birutės ir Kazimiero Jakučių namų kiemą ir pražudė kartu su šeimininkais į kiemą išėjusią mažylę šeimos draugę, špicų veislės Džesiką.

 B.Jakutienė Džesiką nešiodavos krepšyje, kartu keliaudavo ir į viešus renginius, ir į darbą. Nelaimė įvyko akimirksniu, kai Jakučiai pastebėjo, kad jų šunelį pagriebė svetimas šuo, puolė prie jo su sniego kastuvu. Bet jau buvo per vėlu. Augintinį paleistomsi žarnomis Jakučiai dar bandė gelbėti, išvežė į kliniką, tačiau jų Džesika neišgyveno.

Anykščių rajono policijos komisariatui Jakučiai parašė pareiškimą. Jie patys išsiaiškino ir policijai nurodė, kad užpuolikas yra iš vieno Stoties gatvės namo.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Na jo

  Nuoroda

  Dabar kas ką nori tai tą ir daro. Tie kurie atsirado iš beždžionių tai rūpinasi tik savimi ir į kitus jiems nusispjauti. Nėra tvarkos tai nėra ir gyvenimo, be tvarkos žmonės tampa gyvuliais arba žvėrimis.

  16 valandų
 • Jonas

  Nuoroda

  Daug šunų loja ant miestelio, kuriem reikia uždėt antsnukius ir pavadėlius.

  Prieš 3 savaičių
 • AS

  Nuoroda

  Tas tikriausiai visa laika palaidas laksto.vaikus isgasdina. galetu ji paaimti i globa.jis kaip benamis valkiojasi visur

  Prieš 3 savaičių
 • inkognito

  Nuoroda

  Sapne regėjau didelį juodą šunį besiblaškantį po Anykščius ir lojanťį vienos bobutės Marijonos balsu. Palakstęs po Anykščius šuo nubėgo prie savivaldybės ir ilgai piktai lojo žiūrėdamas į langus.

  Prieš 3 savaičių
 • Nuomone.

  Nuoroda

  As tai siulyciau nupirkti toki pati suniuka ir dar sumoketi solidzia bauda,gal tada suprastu kad reikia priziureti savo suni.Taip gaila tokio grazaus suniuko.

  Prieš 3 savaičių
 • Suniuko gaila

  atsakymas į: Nuomone. Nuoroda

  Tikrai labai gražus buvo, tačiau kuo jau čia taip nusipelnė, ir kas, kad apie tai laikraštis rašytų? Daug šuniukų, kačiukų, paukščiukų žūsta, bet laikraštis nerašo. Kuo šitas atvejis ypatingas? Visai nukvako laikraštis

  Prieš 3 savaičių
 • Kokie cia jie anykštėnai.

  Prieš 3 savaičių
 • Ančiukas Donaldas

  Nuoroda

  Gal šis didelis juodas šuo tai užklydęs mistinis garsusis Baskervilių šuo.

  Prieš 3 savaičių
 • Jo

  Nuoroda

  Šunis veda ant pavadėlio ir leidžia loti ant vaikų,šunų ir t.t. Ir dažniausiai loja mažieji šuneliai. Tad ar didelis ar mažas - reikia nuo mažų dienų prie šunų pratinti ir dresuoti.

  Prieš 3 savaičių
 • Jakucio kaimynai

  Nuoroda

  Kaip gaila, mes irgi turime spicu suniuka ir jorksyru. Ir juos abu buvo uzpuoles sis suo. Su seimininku buvo kalbeta bet jam vienodai sviecia, alkoholikas tai ir nepriziuri suns. Uzsitvereme tvora kad nebeatklystu. I policija nesikreipem nes spejo suniukai pabegti nuo jo bet dabar gailiuosi kad nesikreipem gal butume isgelbeje Dzesika .

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau