Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Likus vos kelioms dienoms iki 70-ojo gimtadienio mirė kineziterapeutė Dalė Buterlevičienė. Ji sirgo Covid - 19. Pradžioje, regis, medikė susirgo lengva forma, tačiau galiausiai virusas ją palaužė. D.Buterlevičienė mirė Ukmergės ligoninės reanimacijos skyriuje.

 

„Mes priblokšti. Verkiam... Jeigu kolegos verkia, vadinasi, išėjo geras žmogus. Dalė buvo aristokratiška vadovė, kalbėjo neskubėdama, kitų neįžeisdama. Buvo inovatyvi, į įstaiga atnešė daug naujovių“, - „Anykštai“ sakė viena buvusių jos bendradarbių.

Rokiškio rajone gimusi ir augusi D.Buterlevičienė nuo 1979-ųjų gyveno Anykščiuose. 1979–1997 m. ji buvo Anykščių rajono centrinės ligoninės kineziterapeutė. 1990 m. D.Buterlevičienei suteikta I kineziterapeutės kvalifikacinė kategorija. Nuo 1997 m. iki 2018-ųją D.Buterlevičienė dirbo Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre, buvo Vaikų raidos sutrikimų reabilitacijos tarnybos vadovė, Vaikų raidos centro kineziterapeutė.

2018 m. vasarą D. Buterlevičienė laikinai ėjo Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorės pareigas.

Ji taip pat buvo Lietuvos kineziterapeutų draugijos narė, Lietuvos Respublikos neurodinaminės terapijos asociacijos prezidentė, Aukštaitijos krašto kineziterapeutų draugijos pirmininkė.

D.Buterlevičienė užaugino dukrą Modestą. Močiutės neteko du anūkai, našliu liko Anykščių ligoninėje dirbantis jos vyras Romualdas.

-Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • anykštėnas

  Nuoroda

  užuojauta dukrai , anūkams , broliui ir vyrui .

  Prieš 2 savaičių
 • Natalija

  Nuoroda

  Didžiausia užuojauta visiems ir stiprybės

  Prieš 2 savaičių
 • anykstenas

  Nuoroda

  uzuojauta. ir vel SPA kliuna ji nedirbo bet vyras dirbo o ligonineje daug serganciu medikiu tai gal ten priezastis.uzjausim o neisvedzioikim butų butų .

  Prieš 2 savaičių
 • Anykštėnas į123

  Nuoroda

  Labai gaila , kad 2 metai kaip ji jau nebedirdbo, jei būtų dirbusi , būtų paskiepiję . Dabar būtú gyva .. Užuojauta artimiesiems.

  Prieš 2 savaičių
 • 123

  Nuoroda

  70 metu, reikejo dziaugtis uztarnautu poilsiu, ilsetis ir jeigu turi hobiu, uzsiimt jais.Nebereikia iki tokiu metu dirbt, is jusu jau nebekokie specialistai tokiuose metuose.

  Prieš 2 savaičių
 • 321

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Tekste labai aiškiai rašoma, kad ji pora metų jau nedirbo.

  Prieš 2 savaičių
 • na

  atsakymas į: 321 Nuoroda

  Ir kurioj cia vietoj aiskiai parasyta?Gal patiems problema su teksto suvokimu.

  Prieš 2 savaičių
 • aiškiau negalima parašyti

  atsakymas į: na Nuoroda

  Nuo 1997 m. iki 2018-ųją D.Buterlevičienė dirbo

  Prieš 2 savaičių
 • 123-ciam

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Prikaskis liežuvį, jau kelinti metai kai nebedirbo, o džiaugėsi gyvenimu išėjusi į pensija

  Prieš 2 savaičių
 • Vitalija

  Nuoroda

  Užuojauta šeimai.

  Prieš 2 savaičių
Įkelti daugiau