Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Ungele:„Jeigu pilvu suks reiškia Kavarcka virusus koks gali būt.Visam pasauly isgarsesma ,a turistų a turistų tada.Pinigus giminių UAB siupeliais kabins"

Komentuoti
Pirmadienį Kalitos kalnas didesnio slidininko dėmesio nebesulaukė.

Šeštadienį ir sekmadienį slidininkai apgulė Kalitos kalną - buvo parduoti visi bilietai.
Atsirado ir slidininkų iš kitų miestų, kurie nepagailėjo ir 250 eurų baudai. - Tris žiemos sporto mėgėjus, paslidinėti į Anykščius atvykusius iš kitų rajonų, policija nubaudė už karantino reikalavimų nesilaikymą.

 

Šeštadienį ir sekmadienį slidininkai buvo apgulę Kalitos kalną - buvo parduoti visi bilietai. Atsirado ir slidininkų iš kitų miestų, kurie nepagailėjo ir 250 eurų baudai.
Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras per savaitgalį uždirbo 2754 eurus. Priminsime, jog pagal karantino reikalavimus vienu metu nuo Kalitos kalno važinėtis gali iki 60 asmenų - po 30 žmonių kiekvienam iš dviejų veikiančių keltuvų.
Anykščių rajono policijos pareigūnai 3 kitų miestų gyventojams, atvažiavusiems paslidinėti nuo Kalitos, surašė protokolus už karantino reikalavimų nesilaikymą.

Laikinoji Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Renata Gudonienė „Anykštai“ dėstė, kad bent jau vienas iš nubaustųjų ir tikėjosi baudos.
„Šypsojosi, sakė, kad slidinėjimas Italijoje vis tiek brangiau kainuoja“, - apie baudą gavusį slidininką kalbėjo R.Gudonienė.
Bilietai slidinėjimui ant Kalitos kalno parduodami tik internetu. „Per dvi minutes išpirko bilietus, lankytojų srautas buvo toks, jog lūžo serveris“, - sakė Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė.
R.Gudonienė „Anykštai“ sakė, jog kalnas lankytojų anšlagą atlaikė. „Nesulaukėme priekaištų, tik pagyrimų. Slidininkai taip pat elgėsi labai tvarkingai, laikėsi karantino reikalavimų“, - kalbėjo direktorė.
Pasak jos, sulaukta ir daug slidininkų stebėtojų - ant kalno būriavosi senyvi anykštėnai pasižiūrėti, kaip jaunesnieji pramogauja. Pasak R.Gudonienės, kalną aplankė ir politikas Alfrydas Savickas, kuris reikalaudamas, jog rajono valdžia atidarytų Kalitos kalnų slidinėjimo centrą, net kvietė anykštėnus su šakėmis eiti prie savivaldybės.
Tiesa, direktorė kalbėjo, kad šis slidinėjimo entuziastas taip pat pasirinko ne slidininko, o stebėtojo vaidmenį.
Visgi panašu, kad darbo dienomis Kalitos kalnas bus vienišas. Pirmadieniui buvo parduoti 46 bilietai, antradieniui -22, trečiadieniui -20. „Yra valandų, kuriomis ketina važinėti 9 ar 10 žmonių, bet yra ir 1 ar 2 žmonės“, - pirmadienį „Anykštai“ sakė R.Gudonienė.
Direktorė sakė, jog natūralu, kad darbo dienomis Kalitos kalnas sulauks tik pavienių slidininkų, juk didžioji dalis žmonių turi darbus. O kaip minėjome, dėl karantino slidininkams iš kitų miestų pasivažinėjimas ant Kalitos kalno gali labai brangiai kainuoti.
Kalitos kalno slidinėjimo trasos darbo dienomis veikia nuo 12 iki 21 valandos, savaitgaliais - nuo 10 iki 21 valandos. Ketvirtadienį, vasario -11-ąją - Kalitos kalnų slidinėjimo centras, dėl per mažo lankytojų srauto neveiks.
Preliminariais skaičiavimais, Kalitos slidinėjimo trasos paleidimas ir vieno mėnesio darbas, R.Gudonienės teigimu, kainuos kiek daugiau nei 20 tūkst. eurų. Direktorė sako, kad atrakcija garantuotai bus nuostolinga. Pelnas ar bent nulinis rezultatas tikėtinas tik tuo atveju, jeigu šalies valdžia panaikintų karantino ribojimus ir Anykščiai sulauktų slidininkų iš kitų Lietuvos miestų.
Vasario 19-ąją planuojamame surengti Anykščių rajono tarybos posėdyje bus branginami Kalitos slidinėjimo centro bilietai. Šiuo metu valanda slidinėjimo darbo dienomis suaugusiam kainuoja 5 eurus. savaitgaliais - 6 eurus. Vaikiško bilieto kaina - 3 eurai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  O verkė dirėktorė kad nebus pinigu...nesurinks..jei ne šakės gal ir butu tuščia

  Prieš 2 mėnesių
 • Šaunu!

  Nuoroda

  Štai ką reiškia, kai pradėjo vadovauti puiki ir šauni vadovė Renata Gudonienė! Nereikia jai vykti net į Kiniją.....

  Prieš 2 mėnesių
 • Jadzė iš Svėdasų

  atsakymas į: Šaunu! Nuoroda

  Didžiausia klaida padaryta skiriant Renata Gudoniene vadove.

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykstenas

  Nuoroda

  O kaip nusipirkti bilietus vaikams uz 3eur? Jusu svetaineje pateikta tik viena bilieto kaina, nediferencijuojant.

  Prieš 2 mėnesių
 • Melagiui žurnalistui

  Nuoroda

  O kaip vaikiška bilieta už 3 eurus nupirkti? Kodel nesilaikoma patvirtintu kainu?

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykstenai

  Nuoroda

  Labai liudna,kad taip masto direktore,slidinejimas jai ,tai atrakcija.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vardas

  atsakymas į: Anykstenai Nuoroda

  O man dar liudniau, kad galioja tupas draudimas vykt automobiliu. Vaziavimas automobiliu savaime nera uzkreciamas, o lankytoju srauta reguliuoja pats kalnas. Tai kur cia yra pavojus vaziuoti slidineti ? Gal vyriausybes proto bokstai mano, kad is auto per duslintuva virusas aplinkoj paskleidziamas ?

  Prieš 2 mėnesių