Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Ši žiema - tikras iššūkis gatves bei šaligatvius prižiūrinčioms tarnyboms. Sniego kaip niekada daug, o nepatenkintų dėl gatvių bei šaligatvių valymo - ne ką mažiau (bent jau internetiniuose komentaruose...).
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie vertina situaciją Anykščių mieste, ar juos tenkina tai, kaip valomos Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai.

 Artūras ŠAJEVIČIUS, anykštėnas:

- Palyginti su tarybiniais laikais, dabar Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai prižiūrimi dar visai neblogai. Tiesa, pats dažniau važinėju automobiliu nei vaikštau po miestą pėsčiomis. Nenoriu kažko labai peikti, nes tikrai iškrito labai daug sniego, dabar daug jau kur jis nuvalytas.
Pamenu tuos laikus, kai važiuodavo autobusas, o iš po sniego matydavosi tik jo stogas.Važiuodavau žvejoti, tai pro autobuso langą nieko daugiau nematydavau, tik sniegą. Į mokyklą kai eidavome, tai jos kartais ir nepasiekdavome. Tėvams sakydavome, kad per sniegą negalime paeiti...
Šiandien išvažiavau žvejoti - net aikštelė prie Rubikių ežero nuvalyta. Anksčiau tekdavo automobilį palikti šalia kelio.
Norėtųsi, aišku, kad Anykščių gatves bei šaligatvius prižiūrėtų anykštėnai. Kritikuoti lengviausia, o valytojai atlieka darbą taip, kaip sugeba.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Žiema

  Nuoroda

  Jeigu butu tiek sniego, kaip tarybineis laikais-duru negaletumet atidaryti, nes kaimynas negali ateiti i talka-apie gatviu ir keliu valyma-nera ko ir kalbeti... Per dvi valandas metra pripustydavo-dabar tik per 10 metu tiek buna... BOLŠEVIZMAS TVARKESI GERIAU UZ SAJUDI...

  Prieš 6 dienas
 • Arturas Šajevičius

  Nuoroda

  Tarybiniais laikais buvo daug blogiau,buvo daugiau sniego.Apie šaligatvių valymą nesakiau visai nieko.Klausimas buvo apie gatvių valymą.Jos nuvalytos.Važiuoju dažnai,tikrai yra buvę ir blogiau.
  Jūs visi nuostabūs,aš jus visus myliu,gerbiu jūsų nuomonę,brangiusi mano anykštėnai jūs patys geriausi!

  Prieš savaitę
 • senjorė

  Nuoroda

  tarybiniais metais šaligatvius turėjo valyti namų savininkai, tai ir visokių buvo, bet tokios netvarkos, kokia buvo stipriai pasnigus nebuvo. dabar normalu

  Prieš savaitę
 • Anykšta

  Nuoroda

  Sovietai tvarkesi geriau-Jus puikei ta žinote, tik darot intrigas...

  Prieš savaitę
 • 123

  atsakymas į: Anykšta Nuoroda

  Žodelis yra lietuvių kalboje, tik jis rašomas "puikiai"

  Prieš savaitę
 • Idomu

  Nuoroda

  ,,Komersante’’ kaip su tais vogtais telefonais?!?

  Prieš savaitę
 • gerbiamieji

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  dabar kalba eina apie gatvių ir šaligatvių buklę,o telefonai, visai ne jūsų reikalas. žiūrėkit savo reikalus,ir nesikyškit įsvetimus.

  Prieš savaitę
 • Ona

  Nuoroda

  Dėdule nemeluok tarybiniais laikais gatves valomos buvo puikiai o dabar siaubas tik pagrindinės prabraukiamos o toliau kaip nori riskis. Nereik čia varinėt nesąmoniu gal peškom nevaikštot tai ir nematot kas darosi. Nepad laižiauk.

  Prieš savaitę
 • Ar ne taip

  Nuoroda

  Svarbu kepure laiku suspet pakeist...

  Prieš savaitę
 • Vidas

  Nuoroda

  Laba diena
  Pagal kokius kriterijus jus vertinat
  Siu laiku technikos nereikia lygint su tarybine
  Keistas vertinimas

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau