Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Ši žiema - tikras iššūkis gatves bei šaligatvius prižiūrinčioms tarnyboms. Sniego kaip niekada daug, o nepatenkintų dėl gatvių bei šaligatvių valymo - ne ką mažiau (bent jau internetiniuose komentaruose...).
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie vertina situaciją Anykščių mieste, ar juos tenkina tai, kaip valomos Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai.

 Daiva GASIŪNIENĖ, Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja:

- Manau, kad dėl Anykščių miesto gatvių bei šaligatvių daug nepatenkintų yra dėl to, kad labai labai seniai buvo tiek daug sniego. Žmonės užmiršo, kaip buvo anksčiau. Dar vienas dalykas - žmonės tobulėja. Jie visą laiką nori, kad būtų geriau. Kuo toliau, tuo labiau bus daugiau nepatenkintų, nes žmonės nori geresnių dalykų. Čia yra labai normalu, kad yra nepatenkintų - tai yra gerai. Jei būtų tik patenkinti - nebūtų tobulėjimo jokio.
Objektyviai vertinti miesto gatvių ir šaligatvių priežiūros šią žiemą negaliu, nes žinau, koks yra šių metų Anykščių rajono savivaldybės biudžetas. Jis yra nekoks, todėl negalima visko sutvarkyti taip, kaip Šveicarijoje.
Norėčiau, kad šaligatviai būtų valomi „ščyriau“, plačiau. Esu švaraus miesto gatvių bei šaligatvių valymo šalininkė, todėl man nepatinka ant sniego uždrėbtas purvas.
Pamenu, vienais metais, kai buvo taip pat labai gausiai iškritę sniego, - tuomet valoma buvo daug prasčiau.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Snaige

  Nuoroda

  Neturinčius pastogės ,įkurti ligoninėj kitam” sparne “

  Prieš savaitę
 • Patarimas

  Nuoroda

  Pakeiskit nuotrauką ,nes atrodo abiturientes įdėta .

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Ne apie dovanotą arklį kalbama. Vaikščioti žiemą nuvalytais šaligatviais ar prasistumti jaunai mamai su kūdikio vežimėliu, o jau nekalbant apie judėjimo negalią turinčius asmenis yra grynas prabangos dalykas. Juk negali konkursą laimėjusi įmonė dirbti nuostolingai vien dėl to, kad kažkam nepatogu. Turintiems nepatogumo jausmą rajono valdžia suteikia laisvę patiems nusikasti sniegą, nemokant GPM nuo atliekamos paslaugos vertės, kuria dirbdami suteiksite savanorišką paramą "nekokiam" savivaldybės biudžetui ir tos savivaldybės tarnautojų išlaikymui, kurių pareiga rūpintis infrastruktūra ir jos priežiūra.
  Taigi, pasak lietuvių patarlės, - kur boba su šikna, ten botagas su mazgu....

  Prieš savaitę
 • Ančiukui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Donaldai, papasakok kokius darbus padarei ir kokias paslaugas atlikai, kad būtų lengviau gyventi žmonėms su bėdomis ar negalia? Moki parašyt provokuojantį komentarą, o ką naudingo mokį?

  Prieš savaitę
 • Chi chi

  atsakymas į: Ančiukui Nuoroda

  jis gerai tvarkosi su benamiais- juos nuprausia, sušukuoja

  Prieš savaitę
 • Replika

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  padiskutuokime kas yra benamis, benamiškumas žodžio reikšmė. Taigi, benamiškùmas -( J.Jabl) neturėjimas namų. Dabar paimkite statistikos duomenis ir panagrinėkite kiek iš rajone registruotų gyventojų neturi nuosavo būsto. Taigi visi nuomojantys ar pagal kitų asmenų sutikimą naudojantys būsto pastogę yra benamiai. Ar jie reiškia nepasitenkinimą ir pretenzijas dėl gerovės centro teikiamų paslaugų?
  Taigi, jeigu esmė ne benamio sąvokoje, o jums reikia psichologinės pagalbos dėl kylančių socialinių problemų ar šeimos santykių, kreipkitės registruodamiesi į centrą.

  Prieš savaitę
 • augis

  Nuoroda

  bet mes ir renkam taryba is protingu zmoniu kad jie aplenktu musu mastyma ir i prieki viska numatytu o ne bedavotu kai jau post fakto

  Prieš savaitę
 • suprask

  Nuoroda

  jai gerai ,tai visiems gerai tobulejimo masina

  Prieš savaitę
 • Nerekia lia lia

  Nuoroda

  Manau biudžetas labai geras,jeigu perka žiūronus ir hidroskopus varlei stebėti už 18000€. Vienur taupo,kitur mėto. Ką reiškia,kai me savi pinigai.

  Prieš savaitę
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Teisingos mintys. Tarybų sąjungoje visi buvo labai patenkinti. Nedrįso prasižioti. Labai gerai matosi filme " prarastoji karta". Graudu žiūrėti, net nesitiki kad taip buvo. Šaunu kad dabar kitaip, kad žmonės kalba, nebijo reikšti savo nuomonės (net kartais ir keistos, ne visai teisingos). Bet laisvi esam.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau