Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (1)

Ši žiema - tikras iššūkis gatves bei šaligatvius prižiūrinčioms tarnyboms. Sniego kaip niekada daug, o nepatenkintų dėl gatvių bei šaligatvių valymo - ne ką mažiau (bent jau internetiniuose komentaruose...).
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie vertina situaciją Anykščių mieste, ar juos tenkina tai, kaip valomos Anykščių miesto gatvės bei šaligatviai.

 Irena VAITKIENĖ, Anykščių miesto Jurzdiko seniūnaitijos seniūnaitė:

- Man asmeniškai gatvių bei šaligatvių priežiūra nelabai patinka. Pavyzdžiui, šalia šaligatvių pripilta druskos, tačiau ji net neišbarstyta. Arba eini šaligatviu, gatvė lyg ir nuvalyta, o jis užverstas krūva sniego. Galėtų tą sniegą ir išvežti.
Kiek girdėjau, Anykščių miesto gatves bei šaligatvius valo Anykščių rajono savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusi šiauliečių bendrovė. Prieš tai tokią paslaugą teikusi bendrovė darbus atlikdavo geriau. Ir kyla klausimas - kodėl valo ne vietiniai žmonės?
Anykštėnai patys galėtų susitvarkyti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuoroda

  Baisu kas Kavarske dedasi paeiti neimanoma reikia pagrindiniu keliu kur mašinos važiuoja ,o jai eini šaligatviu gali koja išsisukti ir ne tik ir galva nusisukti

  Prieš savaitę
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Tai valo Anykštėnai.. išveža Anykštėnai...sniega juos samdo eco servizas...o del visu daliku baikit kaltinti vieni kitus sniegas išvežtas butu senai .....sniegu išvežimu rupinas savivaldibė vis pasjuos nėra pinigu..poto jau yra...taip ir tamposi..

  Prieš savaitę
 • Nu jo

  Nuoroda

  Kam patys sau uodegas kilnojat, kad eko valo ryškiai geriau, negu anksčiau valanti firma. Gal nepraėjei miesto šalygatviu. Kai kur net perėjos neatkastos. Druskos pripilta vietom kibirais. Jau taip prastai šią žiemą buvo prižiūrimos gatvės ir šaligatviai, kad anykštėnai to dar nėra matę. Ne be reikalo ekas gavo tūkstantinės baudas....

  Prieš savaitę
 • Dalia

  Nuoroda

  Anksciau ir sniego tiek nebuvo ,o valymas irgi nebuvo idealus

  Prieš savaitę
 • mooorta

  Nuoroda

  pasiziurekit kas Kavarske darosi,viena damute apsieme viena viso miestelio saligatvius ir dar priedo kapines priziureti o jai atejo tikra ziema tai geriau pasieme biuleteni,taip kad visa ziema saligatviai nei prabrist nei praeit.Vat cia tai''TVARKA''.Kavarske valdzios nerasta,matomai is darbo ir i darba-valdiska masina o saligatviai -nei matom nei mums ju reikia

  Prieš savaitę
 • Manau

  Nuoroda

  Ir čia gal spragos kaip teigia stt?

  Prieš savaitę
 • Seniau

  Nuoroda

  Nuskusdavo rankom žmonės jiems skirta plotą ir nušluodavo ir sausa ir gražu būdavo o dabar buza kalnai druskos tiesiog maišas vienodi vietoi kur tai matyta gadina batus teršia gamta vandeniužtai reikia bausti o ne bekalbėti kad gerai

  Prieš savaitę
 • ok

  Nuoroda

  Valo puikiai. Ryskai geriau nei ankstesniais metais. Turi geros tam pritaikytos technikos, perlekia greitai ir iki plytuciu, nelieka nei buzos nei prisalimu. O kodel zmones susidare ne kokia nuomone. Ogi todel, kad praleido esmini dalyka - ziema pagaliau buvo normali. Sniego drebe tiek, kad jokie valytuvai ka jau kalbet apie bobleles su siupeliukais ir berzinem (BERŽINEM isiklausykit) sluotom negali suspet nuvalyt driblio metu. Jau kokiu 20 metu kaip nieko panasaus nebuvo.

  Prieš savaitę
 • G

  atsakymas į: ok Nuoroda

  Paistalai

  Prieš savaitę
 • Oho

  atsakymas į: ok Nuoroda

  Gal truputi laukan išeik, prie kompo nesedejąs:))

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau