Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)

Ketvirtadienį vyko nuotolinis viešasis susirinkimas, kurio metu buvo aptariamas buvusios Anykščių bibliotekos pastato rekonstrukcijos į gyvenamąjį daugiabutį namą projektas.
Susirinkime dalyvavęs Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Kęstutis Indriūnas projekto rengėjams pateikė negailestingos kritikos.


"Architektūriniu požiūriu čia yra seniena.Nepykit, bet dabartinės architektūros tendencijos, man atrodo, yra truputį kitokios .Architektūrinis sprendimas yra nemodernus.Pastato neturime, bet jis jau yra pasenęs", - kalbėjo K.Indriūnas.
Projektinius pasiūlymus parengė HOUSE OF MOSS - Blue Ant Holdings UAB, architektė Salvinija Bentkė.Ji kalbėjo, kad busimo daugiabučio namo sienos bus dekoruojamos samanomis.Tokių pavyzdžių, anot jos, LIetuvoje dar nėra.
Daugiabutį namą vietoje buvusios bibliotekos planuoja statyti UAB "Selija" iš Vilniaus. Jos vadovas Aris Azguridis "Anykštai" sakė, kad į projektą planuoją investuoti pusantro milijono eurų. Buvusios bibliotekos vietoje būtų įrengtos ne tik gyvenamosios erdvės, bet ir kūrybinių dirbtuvių patalpos.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Antanui

  Nuoroda

  o ko pats nevažinėji su karieta ir nevaikštai su cilindrine skrybėle? Rūbais, ir tais nori šiuolaikiškiau atrodyti, o jau namą siūlai 100 metų senumo statyti, ir dar sovietmečio architektūros???

  Prieš mėnesį
 • Viena

  Nuoroda

  Tokius priestatus - belekaip kaimuose prie ukiniu stato , net stogo nesugalvojo kaip suvesti ... Man nepatinka. Negi zmones nemate geru statiniu, o architektai nesugeba rasti tinkamu sprendimu... Gerai.kad ir kritikuoja .

  Prieš mėnesį
 • Antanas

  Nuoroda

  O man patinka. Tokia nesensta, klasikiniai. Nebutina disneilendu statyt ant kiekvieno kampo, gali ir visiems suprantamai pabuti.

  Prieš mėnesį
 • Jaunimui

  Nuoroda

  Anykščiai ne Paryžius, nes gal tai ir jaunimui aišku. Anykščiai, jūsų žiniai, yra Anykščiai. Patrauklus, mielas, kurortiškas Lietuvos miestas. Į jį nori atvykti ir atvyksta labiau menininkai, kultūrininkai, tiesiog labiau intelektualesni. Šiek tiek, nei į Uteną. Todėl svarbu geri dalyka. Labai svarbu. Myli Anykščius kultūros elitas dėl estetiško vaizdo. Todėl prašau, nesudarkykime jo. Kurkime gerą, progresyvią, įdomią architektūrą. 100 proc. pritariu Kęstučiui Indriūnui

  Prieš mėnesį
 • Atsakas

  Nuoroda

  Jeigu susitarėme, kad gyvename laisvoje nepriklausomoje ir teisinėje (pabrėžiu - teisinėje) valstybėje, reikia laikytis mūsų visų susitartų taisyklių. Architektūrą kuria ir už ją atsako turintys teisę tai daryti architektai, namus stato turintys teisę tai daryti statybininkai, automobilius remontuoja irgi specialistai. Jei šiuo atveju architektai sako, kad tai negerai....gal tai kažką reiškia? Ar durniai architektai visi, o geriausiai žino tie, kurie kerpa plaukus apie architektūrą. pasidomėkite, kaip tai vyksta išsivysčiusioje valstybėje??? Kiekvienas dirba savo darbą. Šis namas stovės pagrindinėje Anykščių gatvėje, stovės daug metų. Tai ar blogai, kad jo architektūra sukelia tiek diskusijų, tai ar blogai kad norima gero dalyko, tai ar blogai kad rūpinamasi miestu bendrai, o ne tik vieno statytojo interesais?

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  atsakymas į: Atsakas Nuoroda

  Tai jums atrodo, kad namą suprojektavo ne architektas? Deja, bet architektas, o jam pavydi kitas.

  Prieš mėnesį
 • Jaunimas

  Nuoroda

  Klausykite, nuo gyvenimo realybės nušokę architektai! Ar jūs įsivaizduojate, kad Anykščiai tai Paryžius, kur stovi eilėje šimtai norinčių statyti daugiabučius? Išsipagiriokite ir pamatysite, kad čia Anykščiai, kur paskutinis daugiabutis buvo pastatytas prieš 40 metų! Ateina žmonės, kurie nori statyti, bet čia jiems skersai kelio stoja kažkokie klanai. Kosmosas.

  Prieš mėnesį
 • Jolita

  Nuoroda

  Ir dar. Jaunoms šeimoms. Įsigilinkite, prašau,, į butų išplanavimus. Labai abejoju, kad norėtumėte tokiam bute gyventi. Koridoriai, kaip žarnos veda į kelis kambarius apimantį gyvenamąjį plotą. Statytojo tikslas - bet kokia kaina išgauti maksimalų butų skaičių (kad parduoti). Architekto neprofesionalumas šį kartą daro meškos paslaugą - butų daug, tačiau vargu, ar juose bus patogu gyventi. O nuo to priklauso žmogaus gyvenimo kokybė ir emocinė sveikata. Tik tada, kai gerai jautiesi savo namuose, gali mylėti ir puoselėti savo miestą. Profesionalas visada atsižvelgs į protingą kritiką, pakoreguos sprendimus ir pasieks optimalų rezultatą. Ir tik kvailio tiesa yra neginčijama...

  Prieš mėnesį
 • Šeima

  atsakymas į: Jolita Nuoroda

  Jolita, nesikeikiant, neišsidirbinėkit ir nespręskit už jaunus žmones. Gal tie butai ir nebus extra, bet bus! Gal geresni sovietiniai butai?

  Prieš mėnesį
 • Jolita

  Nuoroda

  Ko čia visi užsivedė "gražu-negražu". Palikit viską spręsti specialistams. Tam yra ekspertų tarybos - tegul jos ir sprendžia, jei savais ekspertais nepasitikim. O projekto architektas (?), jei yra tikras savo projekto kokybe, tai pats pirmas turėtų ten kreiptis , o nesiskųsti, kaip čia jį visi "su šakėm" pasitinka. Nesolidu.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau