Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Nuo šių metų sausio 1 dienos įsigaliojo draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose, kai bent vienas gyventojas prieštarauja rūkymui.
„Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina tokį draudimą, domėjosi, ar draudimai jau duoda konkrečių rezultatų.

 Valdas PALIONIS, Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas:

- Man, kaip nerūkančiam, draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose atrodo geras sprendimas. Tai vienas iš būdų nerūkančiajam užtikrinti teisę kvėpuoti grynu oru.
Anksčiau pats gyvenau daugiabutyje ir turėjau rūkantį kaimyną. Balkonai vienas šalia kito, kambaryje miegodavo vaikas ir, pravėrus langą, jei tik kaimynas rūkydavo balkone, visi dūmai patekdavo į mūsų butą. Nepatikdavo man tai, teko su kaimynu šiek tiek aiškintis, draugiškai tą klausimą išsisprendėme.
Jeigu daugiabučių namų balkonuose bus uždrausta rūkyti, policija į gyventojų skambučius reaguos. Nustačius rūkymo faktą, nematau problemų taikyti administracinę teiseną.
Aišku, kiekvienas naujas draudimas žmonėms kelia nepasitenkinimą ir čia, manau, yra normalu. Bet jei rūkantis žmogus kažkam sukelia diskomfortą...
Anykščių mieste yra viešosios vietos, kuriose taip pat draudžiama rūkyti, yra nubaustų asmenų, tačiau čia jau skirtinga situacija nei rūkymas daugiabučio balkone. Viešojoje vietoje, kur draudžiama rūkyti, praktiškai nekyla kažkokių asmeniškumų, asmuo įspėjamas ar nubaudžiamas tik tais atvejais, jei pamato policijos pareigūnai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jurgis

  Nuoroda

  Įsirengti kambarėlį rūsy ir kaimynai suėję ne tik užtrauks düma bet ir buteliuką išlauž ir draugiškai pabendraus .

  Prieš mėnesį
 • Tomas

  Nuoroda

  Pašikti savo balkone galima?

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Tomas Nuoroda

  Galima.

  Prieš mėnesį
 • Tumba Rumba!

  Nuoroda

  Nuo rūkymo balkonuose ir kitur labai padeda Tabex tabletės. Per mėnesiuką noro kaip nebūta! Man padėjo. :)

  Prieš mėnesį